Хмельницька обласна філармонія запрошує на мистецькі події у квітні

Музичне життя у Хмельницькій обласній філармонії активно триває: солісти та колективи обласного закладу культури організовують та долучаються до найрізноманітніших культурних ініціатив у різних куточках області.

У квітні обласна філармонія підготувала для шанувальників музичного мистецтва події, де солісти та музиканти об’єднають мовою музики серця поціновувачів високого мистецтва.

Станьте невід’ємною частиною мистецьких заходів та розділіть разом з дружною філармонійною родиною незабутні миті від зустрічей. Вас очікують захоплюючі емоції, гарний настрій та вишукана атмосфера.

2 квітня, 18.00 «FREE JAM». JAZZ CONCERT

Запрошуємо усіх до нашої зали на зустріч з яскравим та самобутнім гуртом “Free Jam”, що об’єднав талановитих музикантів, закоханих у джаз! Цього вечора вони занурять нас в ту особливу атмосферу, яку можуть створити тільки джазові мелодії. Класичні джазові стандарти, а також обробки відомих українських пісень Володимира Івасюка надихнуть та зачарують вас своїм унікальним звучанням та професійною майстерністю.

4 квітня, 18.00 «ДУШІ МОЄЇ ТРЕПЕТНА СТРУНА…». КОНЦЕРТ ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ

Фатіма Чергіндзія (сопрано) запрошує на вечір вокальної класичної музики. В програмі – твори західноєвропейських та українських композиторів. Концертмейстер – Ігор Мержиєвський.

10 квітня, 18.00 КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОЇ МУЗИКИ

У концертній програмі, яку виконає наш симфонічний оркестр під орудою відомого диригента Володимира Врублевського (м. Одеса), поєднається світова та українська класика, зокрема Концерт для фортепіано соль мажор М. Равеля, «Intermedio» з «Весілля Луїса Алонсо» Х. Гіменеса та «Галицька увертюра» Євгена Оркіна і «Українська карпатська рапсодія» Левка Колодуба. Соліст – Віталій Бернацький (фортепіано).

12 квітня, 14.00 ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «МИ – ДІТИ КОСМОСУ»

Запрошуємо зазирнути у глибини Космосу та пізнати таємниці Всесвіту через призму дитячої свідомості, що не обмежена стереотипами і рамками! Разом із нашими друзями та партнерами з Центру ім. М. К. Реріха представимо вашій увазі виставку картин юних художників, що здобули перемогу в обласному конкурсі дитячого малюнка «Ми – діти Космосу»!

14 квітня, 19.00 «МУЗИКА КОСМОСУ». КОНЦЕРТ-МЕДИТАЦІЯ

У подорож крізь простір і час, галактики та туманності, темні простори космосу та сонячний вітер вирушаємо у нашому концерті-медитації. Цього вечора будемо вас дивувати космічною музикою, атмосферою релаксу та незвичайним світловим шоу!

16 квітня, 18.00 МУЗИКА Й.С.БАХА І СТАРИХ МАЙСТРІВ

Віртуозна органістка Валерія Балаховська, солістка Національного будинку музики, запрошує поціновувачів органної музики у величний світ творів найвидатніших німецьких композиторів епохи бароко.

17 квітня, 18.00 СТЕПАН ДРОБІТ. ТВОРЧИЙ ВЕЧІР.

На свою імпрезу запрошує хмельничан та гостей міста наш талановитий та харизматичний вокаліст Степан Дробіт (баритон). Поряд із роботою у ансамблі «Козаки Поділля», де він є художнім керівником, Степан активно виступає і як оперний співак. Отож цього вечора у його виконанні звучатимуть арії з відомих творів Р. Леонкавалло, Дж. Верді, Дж.Россіні, К.Данькевича, М. Лисенка, Ю. Мейтуса та інших європейських і українських композиторів. Концертмейстер – Мирослава Слєсар.

19 квітня, 18.00 «ROCK & ROLL HALL OF FAME»

Академічний симфонічний оркестр філармонії на чолі з Сергієм Рабійчуком запрошує до «Зали слави рок-н-ролу»! Пориньте в атмосферу драйву та неймовірних емоцій з найвідомішими композиціями в оригінальному аранжуванні! За участі солістів філармонії.

23 квітня, 19.00 Й. С. БАХ. «КАВОВА КАНТАТА»

Класика, сповнена легкості, гумору та аромату кави! Театралізоване дійство за мотивами знаменитого творіння великого Баха у неперевершеному виконанні артистів філармонії подарує вам справжнє свято чарівної музики та горнятко запашного улюбленого напою! За участі камерного оркестру філармонії, диригент Тарас Мартиник.

25 квітня, 18.00 «КОЗАКИ ПОДІЛЛЯ». КОНЦЕРТ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТАНЦЮ.

З нагоди Міжнародного дня танцю, який відзначається 29 квітня, артисти академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та вихованці Дитячої студії запрошують на неймовірну феєрію українських народних танців, видовищних хореографічних композицій та запального козацького духу! Художній керівник – С. Дробіт, головний хормейстер – К. Дробіт, головний балетмейстер ансамблю та художній керівник Дитячої студії – С. Качуринець, керівник оркестру, диригент – О. Якубов.

30 квітня, 18.00 ВІВАЛЬДІ І БАХ. КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

Наш гість із Національного будинку музики (м. Київ), відомий органіст Максим Сидоренко запрошує усіх на вечір присвячений органним творам одних із найяскравіших композиторів не лише епохи бароко, а й всієї історії музики – А.Вівальді та Й. С. Баха.

За матеріалами Хмельницької обласної філармонії

 

 

попередня стаття1 квітня – відкритий діалог на тему: «Реформа місцевого самоврядування: 10 років на марші. Виклики → сенси → майбутнє»
наступна статтяУ Хмельницькому відбудеться ярмарок молодіжного підприємництва “JUNIOR EXPO”