Хмельницька обласна служба зайнятості запрошує до участі в конкурсі комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI»

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках проєкту «Успішна молодь – успішна громада», оголошує конкурс комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI». Тематика презентаціївисвітлення найбільш важливих етапів особистісного та професійного становлення, розвитку професійної чи творчої кар’єри відомої особистості міста/села/громади.

Умови конкурсу.

  1. Учасники – учні 9-10 класів закладів загальної середньої освіти та здобувачі освіти закладів професійно-технічної освіти Хмельницької області.
  2. Презентація має бути виконана українською мовою у форматі Power Point. Її обсяг не повинен перевищувати 10 слайдів.
  3. Дозволяється використовувати будь-які прийоми художньої та комп’ютерної обробки інформації, світлини, малюнки, аудіо та відеофрагменти. Кожен слайд обов’язково має супроводжуватися коментарем відповідно до змісту зображення. У тексті не допускається скорочень назв та найменувань.
  4. 4. Конкурсна робота подається як авторський продукт, що не містить в собі елементів плагіату. Забороняється запозичення та копіювання з робіт інших виконавців.

Терміни проведення конкурсу.

І етап (відбірний): 11-22 жовтня 2021 року – роботи учасників, які зайняли  перше  місце, допускаються  до участі в другому етапі конкурсу;

ІІ етап (півфінал): 26 жовтня – 10 листопада 2021 року – презентація, що на цьому етапі зайняла  перше місце надсилається до обласного центру зайнятості;

ІІІ етап (фінал): 15-23 листопада 2021 року – оцінюються роботи, які зайняли перше місце  в  II-му етапі конкурсу; нагородження авторів кращих робіт.

Критерії оцінювання конкурсних робіт.

  • тематична відповідність;
  • змістовність та рівень розкриття конкурсної теми;
  • нестандартний, творчий підхід до виконання роботи;
  • естетичне оформлення презентації;
  • якість ілюстрацій.

Призери отримають подяки та заохочувальні подарунки від Хмельницької обласної служби зайнятості.

З положенням про обласний заочний конкурс комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI»  можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/qEOEacw.

  За інформацією Хмельницького обласного центру зайнятості

попередня статтяДо уваги представників органів місцевого самоврядування та публічних управлінців!
наступна статтяРезолюція XXI Всеукраїнської наради-семінару УАРОР: зміни до Конституції, повноваження, ресурси та фінанси