Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка – підприємство року 2024

Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» за результати плідної праці та досягнення переваг над конкурентами Спільнотою «Ліга Кращих»  нагороджено почесною Статус-нагородою та Національним сертифікатом «Підприємство року 2024».

Оператором Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» є ТОВ «Сучасний Світ», яке з 2009 року забезпечує організацію і проведення Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» на підставі порівняння річних показників конкуруючих підприємств у кожному окремому виді діяльності (КВЕД).

Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка є закладом охорони здоров’я, що надає третинну високоспеціалізовану стоматологічну допомогу та вживає заходи з профілактики стоматологічних захворювань населення. Підприємство здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого розпорядженням обласної ради.

За ефективну та професійну діяльність, інноваційні ідеї, спрямовані на підвищення ефективності роботи, особистий вклад у формування репутаційного кейсу установи почесне звання «Керівник року 2024» також присвоєно директору цього підприємства Олександру Костюку.

Привітала керівництво та колектив закладу обласної комунальної власності з почесними відзнаками голова обласної ради Віолета Лабазюк. Звертаючись до присутніх, Віолета Олександрівна наголосила, що за підсумками роботи обласної стоматологічної поліклініки у 2023 році та у поточному періоді цього року, можна стверджувати, що заклад є одним з кращих серед обласних медичних установ.

«Навіть у кризових умовах повномасштабної війни ви виконуєте дуже важливу та відповідальну місію. Керівник показав  себе кваліфікованим спеціалістом-організатором охорони здоров’я, який вміло вирішує робочі питання, здійснює поточне управління закладом, який підпорядковується обласній раді, у тому числі забезпечує належний рівень медичного обслуговування населення, декларує гарні показники, надаючи необхідні стоматологічні послуги соціально незахищеним верствам населення та категоріям військових, – зазначила Віолета Олександрівна. – Попри всі виклики сьогодення установа розвивається, у ній створені всі умови для забезпечення належного рівня медичного обслуговування населення. І велика кількість людей вбачають в ній потребу з надання стоматологічних послуг».

Посадовець подякувала колективу за роботу, яка стала підґрунтям для отримання Національного сертифікату за вагомий внесок в розвиток охорони здоров’я та економіки країни, сумлінну сплату податків, досягнення високих економічних показників та бездоганну ділову репутацію.

За належну організацію роботи, активну громадянську позицію в умовах воєнного стану, самовіддану працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм Віолета Лабазюк вручила директору обласної стоматологічної поліклініки Олександру Костюку Подяку обласної ради та нагрудний знак «За державницьку позицію».

Олександр Костюк подякував голові обласної ради за довіру, можливість працювати та розвиватися закладу і досягати поставленої мети: «Отримані нагороди – важливі. Це заслуга всього колективу загалом і кожного працівника окремо. Вони підтверджують результати нашої роботи, мотивують досягати ще кращих результатів. Дякую команді професіоналів, які працюють в обласній стоматполіклініці, завдяки якій це стало можливим».

Штатний розпис обласної стоматполіклініки налічує 122,75 штатних одиниць.

За 2023 рік кількість поліклінічних відвідувань закладу становить 35 тисяч 314 одиниць. Загалом проліковано 15 тисяч 412 хворих, отримали невідкладну допомогу – 5718 осіб.

Завдяки ефективному управлінню керівництва у минулому році прибуток закладу склав 1 мільйон 769 тисяч гривень.

У рамках обласної програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я обласної ради на 2023 рік з обласного стоматполіклініці було спрямовано 5 мільйонів 607 тисяч 900 гривень на безкоштовні стоматологічні послуги. Кошти освоєно в повному обсязі на надання стоматологічних послуг пацієнтам різних категорій: ветеранам війни, інвалідам війни 1-3 групи, почесним донорам, учасникам бойових дій, ветеранам військової служби, ветеранам органів МВС, пенсіонерам за віком, членам сімей загиблих учасників АТО, учасникам бойових дій, учасникам АТО, ветеранам праці. Загалом лікарями закладу 1065 пацієнту було надано 2767 терапевтичних, хірургічних та ортопедичних послуг.

попередня статтяДо уваги керівників органів місцевого самоврядування
наступна статтяОдразу дві унікальні операції на серці провели у Хмельницькому серцево-судинному центрі