Хмельницький академічний муніципальний камерний хор відзначає 25-річний ювілей

7 червня в органній залі обласної філармонії відбувся черговий неймовірний вечір мелодійної музики та співів у виконанні артистів Хмельницького академічного муніципального камерного хору під керівництвом художнього керівника, головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура.

За 25 років було чимало мистецьких подій: участь у конкурсах, фестивалях, виступи на кращих сценах України та 19 країн світу. Репертуар хору різноманітний, як за складністю виконання, так і за стилями. Творча скарбниця колективу налічує понад 500 хорових творів кращих зразків української та зарубіжної хорової музики.

Через події, які нині відбуваються в Україні, Хмельницький академічний муніципальний камерний хор постійно організовує благодійні концерти на підтримку Збройних сил України, і тому вирішив відкласти святкування до Перемоги,  відзначивши ювілей благодійним концертом.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк мистецький колектив з ювілеєм привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Вітаю надзвичайно талановитий колектив з ювілеєм. Ви неперевершені. Переконана, що ваш колектив є позитивом для сотні тисяч слухачів і яскравим підтвердженням цьому є повні зали шанувальників. Ми зараз живемо у страшні часи і ваш ангельський спів сприяє й захисникам на фронті, й нам у тилу допомагає підтримувати ЗСУ. Саме завдяки таким талановитим людям Україна була, є і буде!», – зазначила Тетяна Іванівна у вітальному слові.

У програмі концерту артисти представили цікаві духовні твори, які не просто виконувалися традиційно, а із залученням різних музичних інструментів. Також прозвучали  сучасні твори відомих українських композиторів.

Незмінним художнім керівником та головним диригентом хорового колективу є талановитий музикант і педагог, енергійний та вольовий диригент, нині заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур. Завдяки його творчому ентузіазму, працелюбності, високому професіоналізму, організаторським здібностям в колективі панує атмосфера творчості, безкорисливої відданості справі продовження традицій пісенності нашого народу.

За високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток хорового мистецтва, популяризацію української культури, активну громадянську позицію та з нагоди 25-річчя з часу заснування муніципального камерного хору Тетяна Зеленко вручила колективу Подяку обласної ради та цінний подарунок.