Хмельницький академічний муніципальний камерний хор відзначає 25-річний ювілей

7 червня в органній залі обласної філармонії відбувся черговий неймовірний вечір мелодійної музики та співів у виконанні артистів Хмельницького академічного муніципального камерного хору під керівництвом художнього керівника, головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура.

За 25 років було чимало мистецьких подій: участь у конкурсах, фестивалях, виступи на кращих сценах України та 19 країн світу. Репертуар хору різноманітний, як за складністю виконання, так і за стилями. Творча скарбниця колективу налічує понад 500 хорових творів кращих зразків української та зарубіжної хорової музики.

Через події, які нині відбуваються в Україні, Хмельницький академічний муніципальний камерний хор постійно організовує благодійні концерти на підтримку Збройних сил України, і тому вирішив відкласти святкування до Перемоги,  відзначивши ювілей благодійним концертом.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк мистецький колектив з ювілеєм привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Вітаю надзвичайно талановитий колектив з ювілеєм. Ви неперевершені. Переконана, що ваш колектив є позитивом для сотні тисяч слухачів і яскравим підтвердженням цьому є повні зали шанувальників. Ми зараз живемо у страшні часи і ваш ангельський спів сприяє й захисникам на фронті, й нам у тилу допомагає підтримувати ЗСУ. Саме завдяки таким талановитим людям Україна була, є і буде!», – зазначила Тетяна Іванівна у вітальному слові.

У програмі концерту артисти представили цікаві духовні твори, які не просто виконувалися традиційно, а із залученням різних музичних інструментів. Також прозвучали  сучасні твори відомих українських композиторів.

Незмінним художнім керівником та головним диригентом хорового колективу є талановитий музикант і педагог, енергійний та вольовий диригент, нині заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур. Завдяки його творчому ентузіазму, працелюбності, високому професіоналізму, організаторським здібностям в колективі панує атмосфера творчості, безкорисливої відданості справі продовження традицій пісенності нашого народу.

За високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток хорового мистецтва, популяризацію української культури, активну громадянську позицію та з нагоди 25-річчя з часу заснування муніципального камерного хору Тетяна Зеленко вручила колективу Подяку обласної ради та цінний подарунок.

 

 

попередня статтяХерсонці, які евакуюються із зон підтоплення, можуть знайти безкоштовне житло за допомогою програми «Прихисток»
наступна статтяМаєте будівельний магазин — долучайтеся до єВідновлення: українці зможуть придбати за отримані кошти будівельні товари чи оплатити ремонтні послуги в компаній-учасників програми