Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни відзначив 30-ту річницю від дня свого створення

1 жовтня перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук взяв участь в урочистому зібранні з нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни. Цього дня на адресу керівника закладу, депутата обласної ради Оксани Бочкарьової та всього медичного персоналу лунали слова вітання і голови облдержадміністрації Сергія Гамалія,депутатів обласної ради, керівників ветеранських громадських організацій.

У своєму вітальному слові Володимир Гончарук наголосив, що галузь охорони здоров’я загалом та медичне забезпечення даного комунального закладу обласної ради зокрема зараз перебуває в пріоритеті обласної ради. Адже обласний госпіталь – це унікальний лікувальний заклад, де надається різнопланова висококваліфікована медична допомога людям похилого віку, ветеранам війни, а для учасників антитерористичної операції тут працює сучасне реабілітаційне відділення.

«Бути медиком – це покликання і доля, це спосіб життя і неймовірно важка робота. Але разом з тим – це можливість відчути себе задоволеним і щасливим – від кожного врятованого життя, кожної подарованої надії, – зазначив . – Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. А це найголовніше».

Грамотами обласної ради та цінними подарунками відзначено кращих працівників комунального закладу.

КНП “Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни” – багатопрофільна спеціалізована медична установа,  де надається різнопланова висококваліфікована медична допомога людям похилого віку, ветеранам та інвалідам війни, учасникам бойових дій, постраждалим внаслідок Чорнобильської трагедії та учасникам антитерористичної операції. Крім цього, в госпіталі здійснюється програма реабілітації пацієнтів з постковідним синдромом.

В структурі госпіталю функціонують кардіологічне, неврологічне, терапевтичне, хірургічне відділення з операційним блоком, відділення паліативної допомоги, реабілітаційне відділення (відновного лікування хворих із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи). Саме на реконструкцію та матеріально-технічне забезпечення  цього сучасного багатопрофільного реабілітаційного відділення для учасників антитерористичної операції та ветеранів війни з обласного бюджету було виділено понад 5,5 млн. гривень. У квітні цього року на сесії обласної ради на  придбання обладнання для реабілітаційного відділення було виділено 500 тисяч гривень.

Під час урочистостей кращих працівників госпіталю було відзначено грамотами та цінними подарунками.

 

попередня статтяОсвітян Хмельниччини привітали з прийдешнім професійним святом
наступна статтяДо Міжнародного Дня людей похилого віку