Хмельницький обласний художній музей запрошує

Обласний художній музей запрошує 23 грудня о 16 годині на відкриття ювілейної виставки творів Неллі Миколаївни Павлової.

«Примарне місто зимових снів» – десята персональна виставка Неллі Миколаївни у Хмельницькому обласному художньому музеї, приурочена також ювілею мисткині. Експоновані живописні і графічні полотна, виконані впродовж останніх двох років і на розсуд глядача представлені вперше.

Серед усього розмаїття архітектурних шедеврів, відтворених Неллі Павловою, переважають замки-фортеці, барокові костели і невеликі садиби у стилі модерн. Вражає широта географічного простору, охопленого її увагою. Спочатку це були будівлі лише колишнього, та згодом, у художниці з’явилися твори, де віддзеркалилися костьоли, церкви, монастирі, вежі та маєтки Кам’янця-Подільського, Антонін, Зінькова та інших подільських містечок. В полі зору мисткині також й історичні будівлі Києва, Львова, Чернівців, Ужгорода, Одеси, Тернополя.

В архітектурі великою мірою відображаються провідні ідеї свого часу, і чим прогресивніші вони, тим вища їхня цінність для людства. Але час не шкодує старовинні споруди. Краса і вишуканість давніх будівель вимагають від небайдужих людей не лише бажання милуватися ними, а й закликають до охорони, реставрації та збереження їх для майбутнього. Одним із способів збереження цієї спадщини для майбутніх поколінь є фіксація їх на живописних та графічних роботах. Саме це і робить вже багато років Неллі Павлова.

Виставка діятиме впродовж місяця.

попередня статтяПитання сьомої чергової сесії обговорили члени президії обласної ради
наступна статтяОснови кібербезпеки для публічних управлінців. Фінальна онлайн-зустріч