Хмельницький обласний художній музей запрошує на екскурсії, тренінги, майстер-класи та літературні читання

Комунальний заклад культури «Хмельницький обласний художній музей» обласної ради запрошує внутрішньо переміщених  та усіх, хто бажає змістовно провести час на різноманітні заходи. Так, протягом тижня у закладі відбудуться екскурсії, тренінги, майстер-класи та мистецькі зустрічі.

Завтра, 3 травня, об 11 годині психологині благодійного фонду «Рокада» Ірина Йолтухiвська та Ірина Кохановська (м.Харків) проведуть тренінг на тему: «Резилентність, стресостійкість: як розвивати» (благодійний фонд співпрацює з воєнним комісаром ООН у справах з переселенцями та біженцями).

У цей же день, о 15 годині, майстриня Ірина Йолтухiвська (м.Харків) проведе майстерню-релаксацію зі створення оберегу «Ниткова мандала».

У середу, 4 травня о 12 годині науковиця музею Ольга Нікітіна проведе тренінгове заняття для колективу закладу та гостей Арт-хабу «SSM-технології у музейництві: підтримка культ-бренду».

О 14 годині учасники етноколективів «Ладовиці» та «Ладосвіти» (м.Хмельницький) проводять ігрове заняття з дітьми на тему: «Традиційні обрядові ігри українців».

А о 15 годині відбудеться засідання фотоклубу  Хмельницької обласної організації НСФУ під керівництвом фотомитця Сергія Аніськова в межах групової виставки  художньої фотографії фотомитців Хмельниччини.

5 травня о 12 годині митець Андрій Каптар (м.Хмельницький) проведе для відвідувачів майстер-клас на ручних ткацьких рамках, під час якого  діти й дорослі матимуть можливість створити ткані ґердани. До слова, виставка живопису та графіки митця Андрія Каптаря представлена у музеї.

 О 15 годині голова Хмельницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України Анатолій Іванов проведе кураторську екскурсію груповою виставкою художньої фотографії фотомитців Хмельниччини.

У п´ятницю, 6 травня, о 13 годині, філолог Ірина Чабанова (м.Хмельницький) проведе для дорослих містян та тимчасово-переміщених осіб заняття з вивчення й актуалізації знань української мови її синтаксичних й лексичних особливостей. О 14.30 хмельницький фотограф Антон Буга  навчатиме підлітків основам фотомистецтва з практичним втілення отриманих знань. А о 15 годині викладацький склад Центру патріотичного виховання учнівської молоді  (м.Хмельницький) проведе інтерактивно-розвиваюче заняття з дітьми.

7 травня, у суботу, о 14 годині, волонтер художнього музею Володимир Семенів проведе для відвідувачів родинне заняття з освоєння й практики групових настільних ігор «Грай та вивчай». О 15 годині учасники театру вогню та світла «ЗеЛайтс»(м.Хмельницький) здійснять заняття по роботі з ходулями для підлітків та дорослих.

У неділю, 8 травня о 13 годині просвітницько-практичні заняття зі співу та танцю проведуть учасники етноколективів «Ладовиці» та «Ладосвіти» (м.Хмельницький) для дітей та дорослих на тему: «Український традиційний спів й танець».

Цього ж дня, о 15 годині, запрошують поціновувачів поезії у дворик обласного художнього музею, де відбудуться творчі читання серед поетичної громади Хмельниччини та гостей з регіонів України.

попередня статтяДіти, які перемістились всередині країни без супроводу батьків, зможуть отримати допомогу на проживання
наступна статтяВ обласній філармонії відбудуться концерти на підтримку Збройних сил України