Хмельницький обласний художній музей запрошує на відкриття виставки

Попри всі намагання рашистів залишити нас без світла і тепла, Хмельницький обласний художній музей продовжує невтомну боротьбу на мистецькому фронті та запрошує поціновувачів мистецтва  на відкриття ретроспективної виставки Михайла Ніколаєва «Вся справа в капелюсі».

На мистецькому небосхилі Хмельниччини яскрава зірка Михайла Ніколаєва з’явилася далекого 1987-го. Народившись у Мелітополі, здобувши фахову освіту в Одесі та Петербурзі – за дивним збігом речей потрапив у місто Хмельницький. І, несподівано для всіх, вирішив залишитися, бо завжди був певен, що професійно зростати та розвиватися можна всюди. І відтоді 35 років життя у нашому місті присвятив розвитку і процвітанню Хмельницького академічного обласного театру ляльок «Дивень», в якому весь цей час обіймав посаду головного художника.
«У художнику стільки художника, скільки у ньому дитини», – сказав колись Пабло Пікассо. І дійсно, дуже мало дорослих, яким дарований привілей у будь-якому віці дивитися на світ очима дітей. Ніколаєву пощастило мати такі очі. А нам неймовірно пощастило жити з ним в одному місті, у час, коли МАЕСТРО ТВОРИТЬ. А нині є просто чудова можливість переглянути і, за бажанням, придбати одну з робіт, що входять до експозиції ретроспективної виставки «Вся справа в капелюсі» до власної колекції. Адже художник, який все своє свідоме життя творить казку для дітей, як ніхто знає, що ДИТИНСТВО і ВІЙНА – речі не сумісні. Тож всі кошти, які будуть отримані від продажу картин, будуть спрямовані на потреби ЗСУ, які мужньо наближають ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ. У казках добро завжди перемагає зло, а світло завжди перемагає темряву. Так буде і в нашій реальності. Обов’язково.
Відкриття експозиції відбудеться 27 жовтня о 16 годині.
попередня статтяЛіквідовано Фонд соціального страхування: хто виплачуватиме лікарняні
наступна статтяУкраїна отримає 2 млн доларів грантових коштів у межах програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні»