Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва продовжує серію заходів до Дня Державності України

Свято української державності віддзеркалює одвічне прагнення до єдності, суверенності та самостійності українського народу, який у різні історичні періоди відстоював свої демократичні цінності.

28 липня за ініціативи Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбулась культурно-мистецька акція, присвячена одному з головних державних свят нашої країни.

Провела захід українська журналістка, поетеса, письменниця, теле- та радіоведуча, режисерка, почесна громадянка міста Старокостянтинова,  кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст., голова Громадської Організації Творча сотня «Рух до перемоги»  Оксана Петрівна Радушинська, яка читала свої вірші, навіюючи патріотичний дух.

Із концертними номерами виступили: Олександра Ямкова – учениця Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, дует у складі Вероніки Супрун та Каріни Кушнір, гурт «D 4/3», Світлана Панасюк, учасник бойових дій, начальник 42 ГОБ Олександр Петрук, співачка   Яна Гарманюк,  студентка ХГПА Марія Голюк, брат і сестра, студент-актор і військовослужбовиця – Вадим Маєвський і Тетяна Повар, заслужена артистка України Майя Онищук, артисти-волонтери Творчої сотні «Рух до перемоги», які виконали патріотичні музичні композиції.

Поряд демонструвалась виставка робіт майстра декоративно-прикладного мистецтва Надії Головачук, а також майстрів самчиківського розпису. Свої мистецькі твори презентував художник Сергій Дубовик.

Усі, хто був присутній на акції висловили вдячність людям, які відважно обороняють нашу землю, прикладають зусиль задля життя у вільній країні, творять історію демократичної держави, наближають перемогу України – словом, ділом, гуманітарною допомогою, творчістю.

 Хвилиною мовчання учасники акції вшанували пам’ять про співгромадян, які поклали свої життя, борючись за мирне небо, під яким майорить блакитно-жовтий прапор.

З вірою в щасливе майбутнє нашого народу, звільненого від пут загарбника, що приніс багато страждань, продовжуємо творити і розвивати нашу культуру та духовність. Ми –  держава з сильними духом людьми, які гідні вільного і щасливого майбутнього.

Зі святом, Україно!

З Днем Державності!

попередня стаття29 липня – День сил спеціальних операцій Збройних сил України
наступна статтяКерівництво обласних рад західного регіону відвідали провідні заклади охорони здоров’я Хмельниччини