Хмельницький обласний протипухлинний центр працює у штатному режимі

Комунальний заклад Хмельницької обласної ради – КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» – єдиний в області сучасний спеціалізований онкологічний заклад третинного рівня, який продовжує надавати високоспеціалізовану  медичну допомогу пацієнтам з онкозахворюваннями не лише з Хмельницької області, а й з інших регіонів нашої країни. Заклад  перебуває в п´ятірці кращих закладів держави.

На диспансерному обліку з приводу злоякісних новоутворень перебуває майже 35 тисяч пацієнтів, які потребують постійного спостереження, і при виявленні рецидиву захворювання – проведення спеціалізованого лікування.

Ліжковий фонд закладу складає 325 ліжок; функціонує 6 клінічних  спеціалізованих відділень, що надають стаціонарну допомогу. Крім того, розгорнуто відділення реанімації та інтенсивної терапії.

Як зазначає головний лікар центру Вячеслав Мороз, сьогодні Хмельницький обласний протипухлинний центр працює у штатному режимі, у стаціонарних відділеннях проходить лікування 283 пацієнта. Фахівці Центру проводять планові консультації, чергові курси хіміотерапії, курси променевої терапії, в тому числі жителям з інших регіонів. Від початку року у закладі пройшли лікування понад 2800 пацієнтів з нашого регіону та 178  осіб з  інших  областей.

Отримати фахову консультацію та огляд можна за попереднім записом за телефоном 096-065-82-85, зверненням до реєстратури та самозапис у системі MEDICS.

Протягом місяця у закладі надають медичну допомогу й тимчасово вимушеним переселенцям. Від початку військових дій послугами медпрацівників Центру скористалися 64 особи, які наразі проживають в нашому регіоні.

Відновлено у закладі проведення всіх видів оперативного лікування онкологічних захворювань, у результаті чого забезпечується своєчасність та етапність комплексного лікування пацієнтів.

Незважаючи на складну ситуацію в країні та відсутність поставок ДП «Медичні закупівлі Україна», заклад намагається забезпечити хворих необхідними медикаментами для проведення лікування – хіміотерапії, гормонотерапії та імунотерапії.

Окрім того, у Хмельницькому обласному протипухлинному центрі проводиться променеве лікування пацієнтів на новітньому лінійному прискорювачі, який розпочав функціонувати у лютому цього року. Сучасний лінійний прискорювач є четвертим в Україні, відповідає світовим стандартам і дає всі можливості для проведення ефективного променевого лікування онкологічних пацієнтів. Записатися на консультацію радіолога можна за номером телефону – 096-0658285 або звернутися у реєстратуру закладу: (0382) 65-82-85.

У КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради створені усі комфортні умови для безпечного перебування та лікування.

Окрім своєї основної діяльності, як наголосив головний лікар обласного протипухлинного центру Вячеслав Мороз, колектив протипухлинного центру активно долучився до збору коштів на підтримку та медичне забезпечення Збройних сил України. Так, у березні працівники Центру на потреби наших військових перерахували свій одноденний заробіток, що склало 215 тисяч гривень.

Бережіть себе і рідних! Крок за кроком до Перемоги!

попередня статтяЛікарняні та декретні допомоги евакуйовані працівники можуть отримати напряму від Фонду соціального страхування України
наступна статтяУвага! Змінено час комендантської години