Хмельницький обласний театр ляльок – переможець Всеукраїнського театрального фестивалю «Комора»

Хмельницький академічний обласний театр ляльок  взяв участь у ІХ Всеукраїнському театральному фестивалі «Комора» серед аматорських і професійних колективів.

Із дорослою виставою «Той, що відчиняє двері» театр ляльок отримав дві переможні номінації – перше місце серед професійних колективів та у  номінації «Краща сценографія».

Варто зазначити, що в репертуарі театру вже понад півсотні вистав, і кожен сезон їхній перелік розширюється. Колектив театру постійно знаходиться у стані творчого неспокою і у 2023 році розпочав новий виток свого творчого розвитку. Однією з нових робіт стала доросла вистава «Той, що відчиняє двері».

Цьогоріч відкритий театральний фестиваль «Комора» проводиться серед аматорських та професійних театральних колективів в місті Кам’янець-Подільський вже вдев’яте. Учасниками фестивалю стали професійні і аматорські театральні колективи з міст Київ, Кривий Ріг, Суми, Чернівці та інших регіонів нашої держави.

Усі, хто мають бажання побачити виставу «Той, що відчиняє двері», можуть завітати у театр ляльок 14 жовтня за адресою: м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 46.

Джерело: Хмельницький академічний обласний театр ляльок  

попередня статтяВПО можуть безкоштовно отримати усі види правничих послуг
наступна статтяРозпочались засідання постійних комісій у рамках чергової сесії обласної ради