Хоробрі серця захисників України

Цього тижня в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка разом із дев’ятикласниками ліцею №1 імені Володимира Красицького вшанували захисників та захисниць України. Говорили з учнями про хоробрі серця українців, відданість, силу духу, нескореність, почуття власної гідності, волелюбність та стійкість нашого народу, який має чітку та свідому позицію у боротьбі з ворогом.

У заході взяла участь парамедикиня добровольчого медичного батальйону “Госпітальєри” –  Тетяна Васильченко, яка з першого дня оборони Маріуполя, в тому числі у підвалах “Азовсталі”, рятувала життя бійців. Медикиня розповіла про те, яким було перебування в полоні, звернула увагу на стійкість та силу духу військових, які не зважаючи на тортури і знущання, не піддавалися на провокації з боку ворога.

Спілкуючись з дев’ятикласниками, волонтерка зазначила, що внутрішнє наповнення людини є важливою складовою. Адже те, що ти маєш в собі, ти з легкістю віддаєш іншим, ділишся теплом свого серця, зігріваючи навколо тих, хто поряд. Побратими – це, як друга родина, яким ти довіряєш, і які стали надзвичайно близькими. Ми маємо любити своє, українське,  розмовляти рідною мовою, знати свою історію і після перемоги дбати про розбудову своєї країни.

Щиро дякуємо усім захисникам та захисницям нашої країни, завдяки яким ми маємо можливість працювати, тримати культурний тил, знайомити дітей, підлітків та молодь з воїнами світла, які є міцним щитом та нескореною силою нашої нації.

попередня статтяВідбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії обласної ради
наступна статтяУкраїнським дітям – українську книгу