Інформація про ситуацію в області станом на 1 березня

У зв´язку із військовою ситуацією у державі територіальні громади Хмельниччини уже прийняли майже 70 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Медичні заклади області розпочали прийом поранених для надання медичної допомоги.

Продовжується зініційований головою обласної ради Віолетою Лабазюк збір продуктів харчування та засобів гігієни для жителів міст, де сьогодні тривають військові дії.

Наразі завершується тестовий режим роботи мобільного додатку «Повітряна тривога», який сповіщатиме про загрозу з повітря. Завантажити його можна через Google Play https://bit.ly/3htWGvg та App Store https://apple.co/3pt6lqb. Наголошуємо: сам додаток є ДОПОМІЖНИМ інструментом щодо інформування про повітряну загрозу. Почувши сигнал додатка, слухаємо оповіщення сирени та орієнтуємося на офіційні джерела інформації.

Також від 1 березня на території області вступило в дію рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями. Окрім того, заборонено поселення чоловіків віком від 18 до 60 років у всіх закладах, що надають послуги з розміщення довше як на 48 годин без реєстрації свого місця проживання та пересування дітей без супроводу дорослих.

Від сьогоднішнього дня до 5 березня на військовому стрільбищі у мікрорайоні Ракове, що у Хмельницькому, будуть проводитися навчальні стрільби з підрозділами державної прикордонної служби України та підрозділами територіальної оборони. Стрільби проводитимуться від 8 до 17 години.

Крім того, повідомляємо, що близько 00 год 10 хв, поблизу залізничної станції населеного пункту Цвітоха Улашанівської сільської територіальної громади, під час проведення зміни особового складу патруля було здійснено обстріл службового автомобіля невстановленими особами. Внаслідок надзвичайної події один військовослужбовець загинув, та ще один отримав поранення. Вживаються заходи зі встановлення та затримання злочинців.

Будьте пильними та уважними! Бережіть один одного! Перемога буде за нами!

В підготовці  матеріалу використана

інформація з офіційного сайту

Хмельницької обласної військової адміністрації

попередня статтяРежим роботи Хмельницької обласної служби зайнятості у період воєнного стану в Україні
наступна статтяОбласний штаб гуманітарної допомоги інформує