Іноземне медичне обладнання для обласних закладів охорони здоров’я

Завдяки напрацюванням голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутата обласної ради й директора обласного серцево-судинного центру Андрія Кланци під час їхнього робочого візит до американського штату Юта на Хмельниччину надійшло сучасне медичне обладнання та дороговарітсний медичний розхідний матеріал.

Згідно підписаного меморандуму між Хмельницькою обласною радою та Релігійною Організацією «Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» Хмельницькій обласній лікарні передано сучасне хірургічне обладнання на загальну суму 2,7 мільйона гривень, яке буде використано для роботи травматологічного, торакального, опікового та гінекологічного відділень і дасть можливість надавати пацієнтам високоякісну та своєчасну медичну допомогу.

У свою чергу Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни отримав реабілітаційне медобладнання на суму 1 млн 475,9 тисяч гривень. Ним вже проводяться процедури лікування пацієнтів реабілітаційного відділення закладу.

У лютому цього року зі штату Юта (США) на Хмельниччину надійшов гуманітарний вантаж дороговартісного розхідного матеріалу для медичного обладнання.

Це чотири величезних фури з різноманітними матеріалами на суму понад 2 мільйони доларів, що передала благодійна організація «Globus Relief». Доставку вантажу забезпечили партнери обласної ради з БФ «Серпнева місія. Україна». Матеріали вже розподілено для потреб закладів охорони здоров’я обласної комунальної власності.

 

 

попередня стаття14 березня – День українського добровольця
наступна статтяЦентр видачі гуманітарної допомоги обласної ради продовжує роботу