IT Generation. Стартував прийом заявок від українців, які хочуть здобути безоплатну IT-освіту

З 8 серпня українці, які хочуть змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність, можуть подати заявки на освітню програму, яку Мінцифра реалізувала спільно з компанією Binance Charity та Львівським ІТ Кластером – IT Generation.

Разом з партнерами вже сформувано перелік з 23 шкіл, які навчатимуть ІТ-професій.

Як взяти участь у проєкті

Оберіть на сайті IT Generation школу та напрям, за яким ви хочете навчатися.

Зареєструйтеся на платформі Binance і пройдіть верифікацію, щоб отримати Binance Account ID. Як це зробити — дивіться у відео https://youtu.be/TyUBFFimbCw та — https://youtu.be/AnPB_IQmSF8

Перейдіть на сайт школи та подайте заявку на участь

Пройдіть відбір — його організовуватиме сама школа.

Укладіть договір зі школою та розпочинайте навчання.

Майже тисяча українців віком від 21 до 60 років зможе отримати нову кваліфікацію. У проєкті можуть взяти участь особи, які ніколи раніше не навчались на ІТ-спеціальностях і не мають досвіду роботи в цій сфері.

До здобувачів нових знань є вимога – рекомендоване знання англійської мови на рівні від В1.

Триватиме навчання від 2 до 6 місяців залежно від програми. Серед напрямків – технічні (FrontEnd; QA; JavaScript; Java; Python, Blockchain) й нетехнічні (Project/Product Management; UI/UX Design; Business Analysis; HR/Recruiting; Digital Marketing).

У Мінцифри підкреслили, що основна мета освітнього проєкту — допомогти українцям “знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку”.

Більше інформації — на сайті https://it-generation.gov.ua/