Каноїстка Анастасія Дежицька завоювала золоту медаль

В перший день чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное з марафону, який проводився з 28 по 31 липня у місті Сількеборг (Данія),  наша землячка, 17-річна вихованка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 3 каноїстка Анастасія Дежицька завоювала золоту медаль на дистанції 11,8 км.

Успішно завершивши триденний чемпіонат, юна дебютантка повернулась до Хмельницького, де зустрілась з Віолетою Лабазюк. Голова обласної ради привітала спортсменку з перемогою та вручила Грамоту з нагрудним знаком «День Української Державності 2022».

«Вітаю юну спортсменку з дебютом та перемогою на світовій арені! Нам точно є ким пишатись! У 17 років досягти такого результату – гідно поваги!», – сказала голова ради.

Олександра 6 років займається цим видом спорту й каже, що вже не представляє своє життя без тренувань та змагань. Говорить, що її найзаповітніша мрія – стати чемпіонкою світу!

На завершення зустрічі Віолета Олександрівна подякувала тренерам за виховання гідної спортсменки та побажала нових вершин. Від себе особисто вручила подарунковий сертифікат на розвиток спортивної кар’єри.

Пишаємось нашою молоддю! Разом до Перемоги!

попередня статтяКонкурс заявок на підтримку старту мікробізнесу для ВПО та постраждалих від війни
наступна статтяПарламент ухвалив законопроект щодо підвищення доступності медичної та реабілітаційної допомоги у період дії воєнного стану