Керівники обласної ради зустрілися з ініціативною групою Хмельницького ліцею

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк та її перший заступник Володимир Гончарук провели прийом громадян з особистих питань, під час якого зустрілися з ініціативною групою представників педагогічного та батьківського колективів Хмельницького ліцею Хмельницької обласної ради.

У ході зустрічі керівники обласної ради надали роз’яснення щодо питань, порушених ініціативною групою. Зокрема, вони повідомили відвідувачам, що Хмельницький ліцей  продовжує свою роботу. Висновок постійної комісії обласної ради про зарахування учнів на 2024-2025 навчальний рік у два 9-х та два 10-х класи із визначенням квоти — 30 відсотків для учнів, які проживають у Хмельницькій міській територіальній громаді, та 70 відсотків для учнів, які проживають за її межами, —  має рекомендаційний характер. Водночас, порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до Хмельницького ліцею визначає адміністрація цього навчального закладу.

“Обласна рада зацікавлена у збереженні, в умовах воєнного стану, усіх закладів комунальної власності”, − резюмувала Віолета Олександрівна.

попередня статтяВіолета Лабазюк привітала з Днем тезоіменитства Митрополита Епіфанія
наступна статтяЯк створити в громаді добровільну пожежну команду на базі громадської організації: алгоритм дій