Хмельницький обласний художній музей запрошує

14 вересня  у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки творів відомої української художниці Оксани Стратійчук «Мокуліто» (м. Київ).

Оксана Стратійчук – визнаний віртуоз графічних технік та емалі, а її офорти й літографії добре знані в Україні. Окрім цього, художниця – перший український графік, який працює в техніці під однойменною назвою – мокуліто – оригінальному японському методі плоского друку. Власне аркуші, виконані у цій унікальній техніці впродовж 2014-2018 років увійдуть до експозиції, що в Хмельницькому демонструватимуться вперше.

Виставка триватиме з 14 вересня до 21 жовтня 2018 року.

Відкриття: 14 вересня о 16 годині за адресою: вул. Проскурівська, 47.

Виставка працюватиме від 10:00 до 19:00.
Вихідний — понеділок.

Оксана Стратійчук
Народилася у 1968 р. Закінчила Київський державний художній інститут (зараз Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури), графічний факультет, майстерню вільної графіки (викладачі: А.В. Чебикін, М.І. Компанець, В.Д. Сергєєв). У 1993-1996 проходила асистентуру-стажування при Українській академії мистецтва (керівник — Г.В. Якутович). Магістр графіки. Член Національної спілки художників з 1992 р. Живе і працює у Києві. Основні техніки: офорт, літографія, мокуліто, емаль. Брала участь у численних міжнародних та всеукраїнських бієнале та трієнале графіки. Провела понад 25 персональних виставок в Україні та за кордоном.

попередня статтяВийшов третій у 2018 році номер газети «Радник Старости» (+електронна версія)
наступна статтяЯскраві орнаменти Самчиківського розпису розквітнуть на будинках села Самчики