КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» – 70 років

За сім десятиліть свого існування Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги здобув заслужене визнання та повагу, зарекомендував себе як сучасний медичний центр, що надає висококваліфіковану медичну допомогу. Працівники закладу є потужним колективом однодумців, який по праву може пишатися своїми здобутками та інноваціями. Кожен з них обрав шлях самовідданого служіння на благо здоров’я людей та утвердження ідеалів добра й милосердя.

З нагоди ювілейною дати на території закладу відбулось урочисте зібрання, участь в якому взяли голова обласної ради Віолета Лабазюк, її заступники Володимир Гончарук та Валентин Соколюк, народні депутати України Сергій Лабазюк, Сергій Мандзій, Микола Стефанчук та Юрій Заславський, депутати обласної ради Андрій Кланца, Яків Цуглевич, Іван Нагорний, Лілія Брухнова та Тетяна Крупа, представники релігійної спільноти, прикордонники, працівники закладу та громадськість.

У своєму вітальному слові Віолета Олександрівна подякувала колективу закладу за їхню доброту, чуйність та тепло. Побажала аби їхня робота завжди винагороджувалась вдячністю пацієнтів, яким вони допомагають долати життєві труднощі, додають віри та надії у майбутнє.

«У період воєнного стану, окрім надання спеціалізованої допомоги, ви забезпечуєте в повному обсязі надання медичної допомоги нашим захисникам та внутрішньо переміщеним особам. Ви прийняли майже 200 евакуйованих осіб із закладів соціальної сфери Харківської та Київської областей. На ЗСУ перераховано більше 700 тисяч гривень, передано тепловізори, палатки, спальні мішки, одяг, засоби гігієни та продукти харчування. Пятеро ваших співробітників захищають Україну в лавах Збройних сил сьогодні. Тож нехай на українську землю якнайшвидше прийде Перемога і подальше мирне життя буде сповнене людськими радощами та любов’ю!», – зазначила голова ради.

Також Віолета Лабазюк висловила свої переконання щодо подальшої підтримки обласною радою всіх закладів комунальної власності, у тому числі й Хмельницького обласного закладу з надання психіатричної допомоги. Депутатський корпус й надалі буде працювати над залученням належного фінансового ресурсу з обласного бюджету, який буде спрямовано для розвитку та розбудови закладу, покращення якості надання медичних послуг. До слова, лише на функціонування відділення з посиленим наглядом для лікування хворих, до яких застосовано заходи медичного характеру за рішенням судів в КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» з обласного бюджету було виділено 4 278,0 тис. гривень.

Разом з заступниками голова ради вручила для закладу телевізор та подяку зі словами вдячності за роботу всьому колективу. Окрім того, Грамоти обласної ради та цінні подарунки отримали кращі працівники комунального підприємства.

У рамках урочистої події представники влади ознайомились з матеріально-технічним забезпеченням відділення анастезіології та інтенсивної терапії, у якому проведено капітальний ремонт і вже найближчим часом буде надаватися якісна медична допомога.

попередня статтяБільше половини потужності Хмельницької АЕС економлять українці, зменшуючи споживання електроенергії
наступна статтяНараховано 1,1 млн гривень лікарняних і декретних допомог напряму евакуйованим працівникам