Комплексна робоча група визначалися з переліком доріг, які будуть ремонтувати першочергово

9 серпня перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук взяла участь у черговому засіданні комплексної робочої групи під керівництвом голови облдержадміністрації Вадима Лозового з питань визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення області, які першочергово потребують ремонту у 2019 році.

Зокрема, члени комплексної робочої групи визначалися з переліком тих відрізків шляхів, які ведуть до соціально-важливих об’єктів інфраструктури районів.

Визначення переліку доріг необхідне з метою виготовлення проектної документації у поточному році на рік наступний.

Голови райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад представили членам робочої групи погоджені пропозиції про доцільність виділення коштів на першочерговий ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Враховуючи ліміти фінансування та пріоритетність ремонту, в першу чергу, за словами посадовців, перевага надаватиметься ремонту шляхів, що ведуть до опорних шкіл, лікувально-профілактичних закладів та соціально-важливих об’єктів інфраструктури.

Свої пропозиції щодо переліку доріг, які мають бути відремонтовані в першу чергу, надали представники 10 районів області: Білогірського, Волочиського, Дунаєвецького, Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Летичівського, Славутського, Старосинявського, Хмельницького та Шепетівського.

За результатами заслуховувань та після обговорення поданих пропозицій щодо ремонту, члени робочої групи шляхом голосування вирішували, чи затвердити їх, чи направити на доопрацювання.

Члени робочої групи повернули на доопрацювання переліки Волочиського, Летичівського та Старосинявського  районів, оскільки в окремих членів робочої групи були певні зауваження щодо них. До їх розгляду повернуться на наступному засіданні.

????????????????????????????????????