Конкурсна комісія визначилася з переможцем конкурсу на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук провела засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок.

Члени комісії заслухали учасників конкурсу, які претендують на керівну посаду закладу культури обласної комунальної власності.

Зокрема, було проведено співбесіди з кандидатами на зазначену посаду, заслухано їх проекти програм розвитку театру ляльок на один і п’ять років.

Так, серед трьох кандидатів на посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок більшістю голосів члени комісії підтримали кандидатуру Алли Пундік, яка з 2008 року очолює цей заклад, має почесне звання «Заслужений працівник культури», є секретарем ради директорів театрів ляльок України.

Відповідно до Закону України «Про культуру» протокол конкурсної комісії буде направлено голові обласної ради для призначення Алли Пундік директором Хмельницького академічного обласного театру ляльок на новий термін та підписання з нею контракту на 5 років. проткол №1  протокол №2