Конкурсна комісія визначила переможців на посади керівників закладів соціального захисту

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посади директорів закладів соціального захисту обласної комунальної власності – Бахматовецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, Кушнирівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, Кривчицького психоневрологічного інтернату, комунального психіатричного закладу «Дунаєвецький психоневрологічний інтернат» та комунального психіатричного закладу «Мілівецький психоневрологічний інтернат».

Члени комісії – заступники голови обласної ради, депутати обласної ради опрацювали подані кандидатами документи щодо визначення відповідності їх порядку проведення конкурсу та визначилися із допуском кандидатів до участі у конкурсі.

За результатами розгляду документів до участі у конкурсі було допущено:

  • для визначення кандидата на посаду директора Бахматовецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю – Валентину Ланець та Віктора Мазура;
  • для визначення кандидата на посаду директора Кушнирівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю – Любов  Соломіну;
  • для визначення кандидата на посаду директора Кривчицького психоневрологічного інтернату – Юрія Нів’євського;
  • для визначення кандидата на посаду директора комунального психіатричного закладу «Дунаєвецький психоневрологічний інтернат» – Аллу Капучак та Тетяну Тиран;
  • для визначення кандидата на посаду директора комунального психіатричного закладу «Мілівецький психоневрологічний інтернат» – Івана Прокопова.

Після проведення співбесід з учасниками конкурсу, члени комісії шляхом голосування визначили переможців конкурсу.

Отже, переможцем на посаду директора Бахматовецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю стала Валентина Ланець,  Кушнирівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю – Любов  Соломіна, комунального психіатричного закладу «Дунаєвецький психоневрологічний інтернат» – Алла Капучак, комунального психіатричного закладу «Мілівецький психоневрологічний інтернат» – Іван Прокопов.

 

Усі ці кандидатури переможців подано на розгляд голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд обласної ради. Рекомендувано голові обласної ради укласти контракти з переможцями терміном на 5 років.

Кандидатці  на посаду директора комунального психіатричного закладу «Дунаєвецький психоневрологічний інтернат»  Тетяні Тиран було повідомлено, що її кандидатуру взято до уваги та буде  рекомендовано голові обласної ради при прийнятті рішень при призначенні тимчасово виконуючим обов´язки керівника того чи іншого закладу обласної комунальної власності.

Що стосується кандидата на посаду директора Кривчицького психоневрологічного інтернату Юрія Нів’євського, то члени конкурсної комісії не визначили його переможцем на посаду кандидата даного закладу.

Протокол засідання конкурсної комісії

Протокол засідання

попередня статтяВідкриття виставки Наполеона Орди у Малієвецькому обласному історико-культурному музеї
наступна статтяГуманітарний штаб при Хмельницькій обласній ради продовжує свою роботу