Конкурсний комітет визначив лауреатів І туру обласного мистецького конкурсу імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра»

Минулого тижня за участю заступника керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяни Зеленко відбулось засідання Конкурсного комітету з обласного мистецького конкурсу імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра».

Цьогоріч до розгляду в І турі конкурсу надійшло 304 роботи 218 учасників з 25 навчально-виховних закладів. В основному це –  районні та міські дитячі школи мистецтв, художні школи. Є учасники художньої студії «Мистецький простір» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М. К. Реріха, арт-студій, закладів профтехосвіти, загальноосвітніх  закладів.

Впродовж засідання члени Комітету визначили лауреатів І туру обласного мистецького конкурсу у трьох номінаціях.

І категорія – молодша (6-9 років)

  1. Вох Валерія, 6 р., «Чудозвір», Шепетівська дитяча художня школа, викладач – Борисевич К. В.
  2. Рубан Марія, 9 р., «Писанки», Хмельницька районна дитяча музична школа, викладач – Крисіна М. В.
  3. Матюшко Дарина, 9 р., «Космічна сім’я», Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга», викладач – Сніцар З. Ю.

ІІ категорія – середня (10-12 років)

  1. Марценюк Олександра, 10 р., «Спогади», Ізяславська дитяча школа мистецтв, викладач – Півень Л. О.
  2. Рівна Дарина, 10 р., «Концерт від звірят», художня студія «Мистецький простір» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М. К. Реріха , викладач – Франко Г. О.
  3. Бех Катерина, 11 р., «Цар звірів», Городоцька дитяча художня школа, викладач – Марчук О. Є.

ІІІ категорія – старша (13-16 років)

  1. Комка Юлія, 13 р., «Подолянки», Кам’янець-Подільська міська дитяча художня школа, викладач – Гоцуляк К. Ю.
  2. Орловська Діана, 13 р., «Коляда», Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладач – Єрьоменко Н. Ю.
  3. Залецька Юлія, 14 р., «Засоромилась», Ярмолинецька дитяча школа мистецтв, викладач – Остапчук Н. О.

До речі, ще два роки тому, на дев,ятій сесії Хмельницька обласна рада прийняла нове положення про конкурс «Подільська палітра», назвавши конкурс мистецьким та іменем Людмили та Миколи Мазурів. Окрім того, відповідно до Положення про конкурс збільшено фінансування конкурсу та розширено вікову категорію до 25 років.

Члени Конкурсного комітету  опрацювали 44 роботи 22 учасників з п’яти навчальних закладів області, які претендують на перемогу у ІІ турі. За словами членів Комітету, від дорослої вікової категорії  чекали  творчих робіт, однак майже всі роботи, представлені тут – навчальні.

Керуючись Положенням про обласний мистецький конкурс імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра» Конкурсний комітет визначив дев’ятьох учасників, які мають подати оригінали робіт до музею.

За результатами двох турів урочисте нагородження переможців Конкурсу  відбудеться у приміщенні Хмельницького обласного художнього музею у грудні цього року на підставі рішень Комітету та відповідного розпорядження голови обласної ради.