Кожен донат, кожна зібрана партія гуманітарної допомоги – спільний внесок у нашу Перемогу

Перебуваючи з робочим візитом у Красилівській територіальній громаді, голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась та поспілкувалась з місцевими волонтерами. Мешканці громади своєю небайдужістю та невтомною працею не лише надихають інших робити добрі справи, допомагати військовим та переселенцям, а й додають віри у те, що у нашого народу обов’язково буде щасливе майбутнє.

Сьогодні небайдужі красилівчани готують сухі борщі, виготовляють трав’яний чай, ліплять вареники, готують голубці та м’ясні консерви, печуть пиріжки, плетуть сітки, збирають теплий одяг та амуніцію на передову. У ході діалогу Віолета Олександрівна поділилась напрацюваннями щодо надання гуманітарної допомоги нашим захисникам та захисницям на передову, зокрема щодо формування та відправки вантажів, організації роботи Центру видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради та співпраці з іноземними партнерами.

Віолета Лабазюк подякувала волонтерам Красилівської територіальної громади за щоденну роботу, активну громадянську та патріотичну позицію. Також Віолета Олександрівна відзначила й найменших учасників волонтерського руху – команду діток «Бойові гусенята». Вже впродовж 10 місяців вони збирають кошти на ЗСУ, продаючи свої поробки. Їм вдалось задонатити для військових вже близько 150 тисяч гривен.

«Сьогодні кожен небайдужий українець віддає частинку себе, своєї душі і праці заради спільної мети – допомоги нашим бійцям на передовій. За більше 10 місяців війни, Хмельниччина є одним із тилових регіонів для всієї країни. На постійній основі наші волонтери збирають на доправляють допомогу на передову, підтримують своїх земляків та наближають нашу Перемогу. Разом – нас не здолати!», – зазначила голова ради.

Грамотами та цінними подарунками Віолета Олександрівна відзначила активних волонтерів громади. Також в підтримку наших земляків, згідно попередніх звернень, особисто від себе вручила грошовий сертифікат для зміцнення матеріально-технічної бази ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» та телевізор для дитячого садочка при костелі Пресвятого Серця Ісуса ім. Красилів.

попередня статтяАудитори Хмельниччини за січень-листопад 2022 року забезпечили відшкодування 20 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів
наступна статтяВійськовозобов’язані ВПО: чи потрібно ставати на облік у військкоматі й хто звільняється від мобілізації?