Культурно-мистецька акція до Дня вишиванки

Сьогодні наша країна та й усі українці світу відзначають Всесвітній день вишиванки.
Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишиванка – як символ, який зберігає його коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код.

19 травня 2022 року майданчик біля приміщення Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва перетворився на дивовижний світ вишитих сорочок. Культурно-мистецька акція, організована Центром, зібрала майстрів народного мистецтва – переможців обласної виставки-конкурсу художніх виробів «Кращий твір року». Директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України – Майя Онищук та керівник народної студії декоративно-прикладного мистецтва «Рукотвори», голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений працівник культури України Таїсія Стан привітали їх та вручили дипломи.
Теплих і добрих емоцій додали виступи солістів Хмельницької обласної філармонії: Олени Івасюк та заслуженого артиста України Миколи Довгальова. Майя Іванівна теж взяла участь у цьому невеличкому, але такому доброзичливому і сповненому емоцій концерті.
попередня стаття19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря
наступна статтяБлагодійний фонд «Право на захист» є одним з лідерів правозахисного руху в Україні