Курсанти Держприкордонслужби вибороли призові місця на чемпіонаті світу

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького виступили у складі збірної України на Чемпіонаті світу з універсального бою.  Чемпіонат проводився в період з 8 по 12 грудня 2021 року в місті Анталія в Туреччині.

За підсумками першості, у розділі “Light”, курсантка факультету правоохоронної діяльності Вікторія Українцева виборола перше місце у ваговій категорії до 57 кг серед дівчат. Срібло вибороли курсант цього ж факультету Данило Семеняка у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків та старший сержант Анастасія Галушка з факультету забезпечення оперативно-службової діяльності у ваговій категорії до 57 кг серед жінок. Також бронзу для команди виборов курсант факультету безпеки державного кордону Ілля Дзісяк.

У розділі “Classic” у ваговій категорії до 63 кг серед жінок також золото виборола курсантка Вікторія Українцева, а серед чоловіків перші місця зайняли курсанти Владислав Чорней та Ілля Дзісяк у вагових категоріях до 65 кг та до 75 кг відповідно. Старший сержант Анастасія Галушка у цьому розділі, у ваговій категорії  до 57 кг серед жінок здобула ще одне срібло.

За результатом змагань, у командному заліку збірна команда України виборола перше місце, друге місце посіла збірна команда Азербайджанської Республіки, а третє – збірна Республіки Узбекистан.

Вітаємо чемпіонів й бажаємо здобути ще більше медалей та кубків у подальшій спортивній діяльності! Нехай ваш бойовий дух ніколи не згасає!

За матеріалами НАДПСУ

попередня статтяУ 2022 році громади отримають рекордну підтримку від держави на розвиток та розбудову інфраструктури
наступна статтяОбласна влада вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС