Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України – серед призерів Чемпіонату України з гирьового спорту

У складі збірної команди Хмельницької області курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького взяли участь у Чемпіонаті України з гирьового спорту.

Змагання відбулися протягом 6-10 березня в місті Києві. Спортсмени академії показали високі результати та гідно представили як команду області, так і прикордонний навчальний заклад.

За результатами змагань у ваговій категорії до 63 кг курсант першого курсу факультету безпеки державного кордону Дмитро Альохін виборов І-е місце серед юніорів та ІІІ-е місце серед дорослих у вправі «ривок гирі», виконав норматив Майстра спорту України та пройшов відбір на Чемпіонат Європи, який відбудеться в Парижі.

У ваговій категорії до 73 кг курсант третього курсу факультету правоохоронної діяльності Юрій Миколаєнко виборов ІІ-е місце серед юніорів у вправі «ривок гирі», ІІІ-е місце серед юніорів у вправі «поштовх гирь», ІІ-е місце серед юніорів у вправі «ривок гирі з довільною зміною рук» та виконав норматив Майстра спорту України.

Водночас, паралельно проходив Чемпіонат України серед студентів, де Юрій Миколаєнко посів ІІ-е місце.

Вітаємо спортсменів з гідними здобутками та бажаємо енергії, сили й наснаги для подальших перемог!

За матеріалами НАДПСУ імені Богдана Хмельницького

попередня статтяОбласна літературна премія імені Миколи Федунця: розпочато прийом конкурсних робіт
наступна статтяСоціальний захист дітей – пріоритетний напрямок роботи обласної ради