Курсанти-прикордонники з Хмельницького прибули у Київ тренуватися до параду, присвяченого 30-й річниці Незалежності

Учора у Києві розгорнули наметовий табір, де розмістилися курсанти парадних батальйонів Національної академії Держприкордонслужби України.

Табір розташований на території Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби України. Там організовано харчування та побут військовослужбовців. Настрій в таборі піднесений, курсанти пишаються, що саме їм випала честь представляти відомство на головному українському параді тридцятиріччя. Вони налаштовані якнайкраще пройти Хрещатиком 24 серпня.

Підготовку до параду курсанти-прикордонники, а також військовий оркестр Національної академії розпочали ще у виші. Від сьогодні їхні тренування проводитимуться на території комендатури, а також на аеродромі ДП «Антонов», де вони будуть вдосконалювати стройовий вишкіл у складі зведених парадних розрахунків.

З першого дня в столиці курсанти розпочали стройову підготовку. Зважаючи на спекотну погоду, тренування сплановані переважно у ранкові та вечірні години. Попереду в учасників параду буде багато крокувань – злагодження шеренг, рот та батальйонів.

За матеріалами Національної академії

Держприкордонслужби України

попередня статтяПрес-анонс. У Хмельницькому буде презентовано проєкт Регіонального плану управління відходами до 2030 року
наступна статтяУкраїна відкриває вакцинацію проти COVID-19 для всіх охочих