Майже 600 продуктових наборів передали для сімей переселенців, яких прихистила Волочиська територіальна громада

Наразі на Хмельниччині проживає більше 90 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Значна частина переселенців знайшли прихисток у сільських населених пунктах.

Сьогодні з переселенцями Волочиської міської територіальної громади зустрілася голова обласної ради Віолета Лабазюк. На території громади зараз проживає 1291 особа, загалом 596 сімей.

На базі Волочиського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася зустріч Віолети Лабазюк з родинами переселенців, які проживають у центральній садибі – місті Волочиськ та у селах Вочківці, Гарнишівка, Копачівка, Маначин, Ожигівці.

Аналогічні зустрічі з внутрішньо переміщеними особами відбулися у селі Поляни та Яхнівці, яких прихистили у Полянах, Зайчиках, Тарноруді, Ріпні, Соломні, Федірках, Авратині, Богданівці, Клининах, Курилівці, Лонках, Рябіївці, Попівцях, Чухелях, Холодці, Щаснівці та Яхнівцях.

Завітала до внутрішньо переміщених осіб, які потребують допомоги у цей важкий для країни час, Віолета Лабазюк не з порожніми руками, а привезла продуктові набори – круп´яні та макаронні вироби, цукор, сіль, олію, борошно, консерви та інші продукти.  Загалом продуктові пакети отримали майже 600 сімей.

Гуманітарну допомогу вдалося залучити завдяки підписаному меморандуму Віолети Лабазюк про співпрацю з релігійною організацією «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» за підсумками робочого візиту голови обласної ради до американського штату Юта.

Це вже друга частина реалізації згаданого меморандуму.  Як відомо, в рамках першої частини угоди цієї релігійної організації з благодійним фондом «Разом до Перемоги. Хмельниччина» та однією з торговельних мереж здійснено видачу продуктових сертифікатів номіналом 500 гривень на загальну суму 500 тисяч гривень.

«Підтримка вимушених переселенців є вкрай важливою, адже вони пережили чимало страждань, рятуючись від війни. Завдяки реалізації наших домовленостей з американськими партнерами, маємо можливість надати допомогу внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали через російську агресію та були змушені змінити місце проживання та оселитися у тергромадах на Хмельниччині», – зазначила під час спілкування з переселенцями Віолета Лабазюк.

У ході зустрічі Віолета Олександрівна розповіла про функціонування при обласній раді волонтерського руху. Зокрема, для потреб ВПО працює Центр видачі гуманітарної допомоги на базі обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60) та штаб гуманітарної допомоги, з якими налагоджено міжнародне співробітництво, в тому числі з країнами-партнерами Європейського Союзу з метою надання допомоги переселенцям та захисникам нашої держави.

Після зустрічі посадовець ознайомилася з умовами проживання родин ВПО та  матеріально-технічною базою центру соціальної реабілітації, де перебуває частина сімей.

Переселенці ділилися позитивними враженнями про перебування на Хмельниччині та гостинністю її жителів, які їх не лише гарно прийняли, а й надали соціальну, психологічну та гуманітарну підтримку. Внутрішньо переміщені особи дякують за допомогу та вірять у якнайшвидшу перемогу України над російським агресором і їхнє повернення додому.

Волочиський міський голова Костянтин Черниченко, у свою чергу, наголосив, що працівники міської ради, її структурних підрозділів роблять все від них залежне та намагаються надавати всебічну підтримку внутрішньо переміщеним особам, для яких Волочиська громада стала другою домівкою.

Працюємо, наближаючи перемогу!

попередня статтяВ Україні продовжили дію воєнного стану і мобілізацію
наступна статтяВідбудеться ювілейний Всеукраїнський конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового