Машинобудівників привітали з професійним святом

Машинобудівників привітали з професійним святом      Напередодні професійного свята працівників машинобудування і приладобудування – Дня машинобудівника, яке в Україні відзначається щорічно у четверту неділю вересня, заступник голови обласної ради Валерій Лесков привітав колектив працівників ДП «Красилівський агрегатний завод» зі святом та 48-ю річницею заснування підприємства.

      Валерій Олександрович побажав працівникам підприємства міцного здоров’я, щастя, добробуту та подальших трудових здобутків на благо рідного краю і нашої держави.

      «Переконаний, що високий професіоналізм і самовідданість працівників галузі дадуть змогу активізувати впровадження перспективних напрямів виробництва та передових технологій, розширення асортименту та підвищення якості продукції», – сказав посадовець.

23797530      За вагомі трудові та виробничі досягнення, значний внесок у розвиток галузі машинобудування, соціально-економічний розвиток Хмельниччини Валерій Лесков нагородив Грамотами обласної ради та цінними подарунками кращих представників ДП «Красилівський агрегатний завод».

попередня статтяГеннадій Зубко: ЦВК консервує радянську систему управління державою
наступна статтяХмельницькому – 585 років!