Майбутнє України

З метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, створення  умов для реалізації їх здібностей,  з ініціативи  Національного центру  «Мала академія наук України» 20-23 листопада  у  Києві   пройшов ІІ (фінальний)  етап ІХ Всеукраїнської  науково-технічної  виставки  – конкурсу   інноваційних проектів учнів « Майбутнє України».

Хмельницьке територіальне відділення  МАН України на    конкурсі  також представляли  здобувачі освіти Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради: Марина Бунда в номінації «Машинобудування» з роботою: «Саморобна дифузійна камера (камера Вільсона) для досліджень заряджених частинок в лабораторному практикумі шкільного курсу по фізиці» та Павло Поночовний в номінації «Матеріалознавство та перспективні технології»  з роботою: «Дослідження властивостей псевдозрідженного стану сипучих (зернистих) матеріалів».

Під час  фінального етапу  учасники демонстрували  свої моделі і  макети,  здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, спілкувалися з президентом МАН, членом-кореспондентом НАН України Станіславом Довгим, відповідали  на запитання членів журі та гостей виставки.

Про  участь  та перемогу  наших ліцеїстів, у  такого рівня конкурсах, свідчить  підтримка та турбота адміністрації закладу учнів, які обирають шлях великої науки, наявність у школяра наукового керівника (вчитель фізики Коваль В.Л.), досвід виконання наукової роботи за дорослими стандартами, пошукова робота та індивідуальні якості: організуватися і представити себе.

Весь педагогічний  та учнівський колектив ліцею щиро радіє  успіхам учасників конкурсу, вітає   Марину Бунду, яка отримала диплом І ступеня у своїй номінації, та Павла Поночовного, дипломанта  виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Ми всі переконані, що вже незабаром їхні дослідження, розробки і винаходи стануть предметом нашої національної гордості! Вітаємо переможців!

 За матеріалами Славутського ліцею

ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради

попередня статтяСільська місцевість Хмельниччини: зайнятість чи безробіття населення
наступна статтяВідбулись засідання чотирьох конкурсних комісій