Медикам вручили відзнаки за професіоналізм та милосердя

Сьогодні у Хмельницькій обласній філармонії  відбувся духовно-культурний захід «Під покровом Святого Пантелеймона».

На запрошення голови Регіональної ради Хмельницької області відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», депутата обласної ради Івана Нагорного у заході взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув від рук російського агресора.

Після молитви за Україну, її захисників і захисниць та весь український народ кращим військовим медикам та цивільним медичним працівникам – переможцям регіонального відбору – вручили Почесні грамоти за професіоналізм та у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором».

Засновник і голова поважної ради відзнаки за професіоналізм і милосердя – «Орден Святого Пантелеймона» Василь Князевич побажав переможцям пройти добір на всеукраїнському рівні й 27 липня отримати «Орден Святого Пантелеймона» у Києві у рамках відзначення  Дня медичного працівника.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук під час свого виступу подякував Василю Князевичу за організацію такої місії по всій Україні – відзначати найкращих представників медичної галузі, як цивільних, так і військових.

«24 лютого 2022 року українська нація попросила про допомогу синів та доньок, усіх, хто чимось міг її врятувати. Таке траплялось не один раз. Це було під час визвольних змагань, подібне було під час Другої світової війни… Понад десять років тому, відколи триває російсько-українська війна, одними з перших стали на захист добровольці та медичні працівники, –  зазначив Володимир Володимирович. – Дякую військовим та цивільним за відданість. З такими людьми наша держава витримає. Українська нація буде!».

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» – це найвища громадська нагорода, яка має професійно-фахове спрямування, присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства. Відзнака вручається особам, яким притаманні високий професіоналізм, духовно-моральні якості, та які досягли значних особистих результатів у галузі охорони здоров’я, благодійній та громадській діяльності.

Орден присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства. Вручається «особам, яким притаманні високий професіоналізм, духовно-моральні якості, та які досягли значних особистих результатів у галузі охорони здоров’я, благодійній та громадській діяльності».

За роки існування відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» відзначено низку кращих лікарів держави. Лауреатами також є медики з Польщі, США, Нідерландів, Італії та Німеччини.

попередня статтяНайкращий вихователь дошкілля: Global Teacher Prize Ukraine вдруге оголошує спеціальну номінацію
наступна статтяДо відома зацікавлених осіб!