Медики Хмельницького обласного перинатального центру дарують життя

З метою підтримки закладів охорони здоров’я комунальної власності обласної ради та ознайомлення з поточною діяльністю голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала Хмельницький обласний перинатальний центр.

Директор закладу Лариса Притуляк ознайомила Віолету Олександрівну з роботою операційного блоку, відділенням сумісного перебування матері та дитини й відділенням постінтенсивного догляду та виходжування новороджених, де посадовець мала змогу поспілкуватись з працівниками та пацієнтами установи щодо належного забезпечення всім необхідним для надання кваліфікованої медичної допомоги та безперебійної роботи закладу.

Частина діток, що народжують в обласному перинатальному центрі мають діагноз передчасних пологів. Завдяки кваліфікованій медичній допомозі та догляду працівників центру малеча має шанс на довге та здорове життя.

З перших днів повномасштабного вторгнення на заклади охорони здоров’я Хмельниччини значно збільшилась навантаженість. Сьогодні у центрі приймають та надають необхідні послуги не лише місцевим жінкам, а й вагітним переселенкам.

У рамках візиту голова ради завітала до однієї з пацієнток з Дніпропетровщини. . Її маленький хлопчик народився дуже передчасно – лише на 29 тижні вагітності та важив лише 680 грамів. Завдяки лікарям сьогодні маленький Руслан відзначає свій 3 тиждень від дня народження.

Віолета Олександрівна побажала матері міцного здоров’я й щастя для її маленького хлопчика та передала невеликий подарунок.

Як зазначають працівники закладу, для надання необхідної необхідної медичної допомоги дітлахам потрібне не лише спеціальне обладнання, а й засоби особистої гігієни та інші речі.

Сьогодні зі штабу гумдопомоги при обласній раді було передано на потреби центру підгузки потрібних розмірів та дитячі пляшечки. Окрім того, згідно з попереднім зверненням від керівництва закладу Віолета Лабазюк передала особисто від себе 2 ноутбуки для зміцнення матеріально-технічної бази.

 

попередня статтяІноземна медична допомога допоможе нашим медикам рятувати людські життя
наступна статтяВісім закладів охорони здоров’я Хмельниччини отримали дороговартісний розхідний медичний матеріал на суму понад $2 млн