Михайло Загородний взяв участь у засіданні Консультативної ради при голові Верховної Ради України

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний сьогодні взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, яка відбулася у Києві під головуванням Дмитра Разумкова, Голови Верховної Ради України.

Під час заходу розглянули питання стану реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування, законодавчу стратегія завершального етапу реформи.

Серед учасників заходу — керівники рад різних рівнів з усіх регіонів України, експерти з питань децентралізації, народні депутати, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Захід відбувся зважаючи на нагальну потребу вироблення узгоджених пропозицій до законодавства України щодо реалізації реформи територіальної організації державної влади та місцевого самоврядування і законодавчої стратегії в умовах її завершального етапу та відповідно до Положення про Консультативну раду з питань місцевого самоврядування, затвердженого Розпорядженням Голови Верховної Ради України від 16 вересня 2019 року № 249.

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування є консультативно-дорадчим органом при Голові Верховної Ради України.

До участі у засіданні запрошений Голова Центральної виборчої комісії України Олег Діденко.