Михайло Загородний з робочою поїздкою відвідав Городоцький район

     В рамках своєї поїздки голова обласної ради побував у дитячому будинку сімейного типу «Ластівка», що розташований у селі Іванківці, яке входить до складу Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади. Тут під одним дахом щасливе подружжя Інни та Юрія Ластівки разом зі своїми двома власними виховує ще восьмеро прийомних дітей. Найменша дівчинка відвідує дитячий садочок, а троє старших вихованців розпочали навчання у професійно-технічних ліцеях.

    До будинку сімейного типу Михайло Загородний приїздить не вперше. Опікуватись родиною Ластівок він почав уже давно, ще очолюючи Чемеровецький солодовий завод ПАТ «Оболонь». Саме завдяки цьому підприємству дітлахи отримали новий будинок. І сьогодні Михайло Васильович приїхав не з порожніми руками, привіз в подарунок батькам швейну машинку, а дітлахам таке необхідне для навчання канцелярське приладдя.

«До цієї сімї завжди хочеться повертатися, адже тут існують доброзичливі, дружні стосунки, панує мир та затишок, – наголошує Михайло Загородний. – Приємно дивитись, як батьки разом з дітьми утримують домашнє господарство, облаштовують подвіря, діти допомагають на кухні в приготуванні їжі, в прибиранні будинку».

     Також у селі Іванківці керманич області оглянув будівництво дитячого садка «Дзвіночок», відкриття якого заплановано уже найближчим часом. Заклад розрахований на 25 дітей. Уже завершено усі будівельні роботи, залишилось лише підключити воду. Фінансування садочка здійснюється за кошти обласного бюджету, лише цьогоріч на заклад перераховано 600 тисяч гривень.

     Також у цьому населеному пункті за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій завершено реконструкцію господарського питного водопроводу з добудовою на вулицях Слободяна та Жукова. Фінансування з держбюджету склало понад один мільйон триста тисяч гривень.

    Оновлюється в Іванківцях і місцевий будинок культури.

     Разом з селищним головою Сатанівської об’єднаної громади Альбертом Собковим позитивні зміни у селі відзначає і Михайло Загородний.

     «Обєднані громади отримали додаткові фінансові ресурси, і разом з ними – нові можливості та перспективи до подальшого розвитку своїх територій», – впевнений очільник краю.

     Користуючись нагодою, голова обласної ради привітав вчителів Городоцького району з Днем працівників освіти. А кращі педагоги під час урочистостей в Сатанівському будинку культури отримали відзнаки – Грамоти обласної ради.

попередня статтяМитрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія привітали з 70-річним ювілеєм
наступна статтяОбласна рада оголосила конкурс на посади керівників комунальних закладів