Міжнародна співпраця – в дії!

З перших днів війни керівництво та виконавчий апарат Хмельницької обласної ради посилено працюють у напрямку надання гуманітарної допомоги нашим захисникам та вимушено переміщеним особам, які проживають на території області.

Важливим елементом цієї роботи є співпраця з іноземними партнерами.

Більше п’яти місяців наш земляк, волонтер Вадим Басистий співпрацює з американською благодійною організацією August Mission. Вже не вперше іноземні партнери відправляють вантаж до штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради. Дякуємо за підтримку!

У продовження добрих справ для Хмельницької бібліотеки №10 міської ЦБС реалізовано проект “Darien Book Aid Plan”. Завдяки такій ініціативі діти та підлітки матимуть чудову можливість покращувати свої знання та навички з англійської та польської мов.

Для маленьких читачів передали художні книги, енциклопедії, збірники, словники – все, аби діти могли трохи відволіктись від подій в країні та саморозвиватись.

Велика подяка у підтримці проекту нашому земляку Вадиму Басистому та всім небайдужим людям, які підтримують Україну у цю скрутну хвилину.

Разом – до Перемоги!

попередня статтяДо відома учасників творчих конкурсів, засновником яких є обласна рада!
наступна статтяЗа час дії воєнного стану в межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видано 11 266 пільгових кредитів на 45,04 млрд грн