Ми сильні, бо ми ЄДИНІ

Цього року, 28 липня, згідно указу Президента в країні відзначають День Української Державності. За словами керівника, це свято сприятиме відновленню і збереженню історичної справедливості а також утвердженню спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення.

Точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва, тому нове свято відзначається у день її розквіту – хрещення Київської Русі.

З нагоди святкування Дня Української Державності у місті Хмельницькому на території Дендрологічного парку «Поділля» відбувся  урочистий захід за участі заступника голови обласної ради Валентина Соколюка, голови обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, його заступників Сергія Ткачука, Володимира Білика, Сергія Тюріна та Володимира Юр’єва, заступника Хмельницького міського голови Миколи Ваврищука, голови Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеринчука, ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олександра Луцького та представників громадськості.

Під звуки державного гімну, який є супроводом кожного заходу, підняли 50-метровий флагшток Прапору України, на знак незалежної суверенної держави. Вже більше тридцяти років синьо-жовтий стяг є оберегом українського народу, символом незламності та віри у перемогу!

Під час хвилини мовчання присутні схилили голови у пам’ять про захисників української землі, які заплатили за її свободу власним життям.

У рамках патріотичного заходу відбулось урочисте погашення нової поштової марки “Доброго вечора, ми з України”. Це четверта тематична марка, випущена Укрпоштою за час воєнного стану.

Під час погашення марки заступник голови обласної ради Валентин Соколюк наголосив: «Символ Української Державності сьогодні уособлює ще одна нова марка. Це вкотре показує єдність, незламну патріотичну позиці, безстрашність та готовність захищати Батьківщину. Пишаюсь нашим українським народом та його силою духу. Слава Україні!».

На марці відтворено реальні події, коли українські аграрії без зброї в руках допомагали й продовжують допомагати ЗСУ здобути перемогу.

Тираж марки становить п’ять мільйонів. Придбати її можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. До поштової марки випустили художній конверт та листівку, а також тематичний мерч.

Появі фрази “Доброго вечора, ми з України” українці завдячують учаснику гурту “Даха Браха” Марко Галаневичу, а пізніше гурту Probass&Hardy.

попередня статтяПокладання квітів до пам’ятних знаків з нагоди Дня Державності України
наступна статтяКороткометражний фільм про становлення Української державності