Ми – українці: честь і слава незламним!

Під таким загальним гаслом проходили зустрічі на День знань в Хмельницьких обласних книгозбірнях – бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка та бібліотеці для юнацтва.Новий навчальний рік першого вересня в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка розпочався традиційно, разом із маленькими читачами книгозбірні, вчителями та батьками. Усі зали бібліотеки були переповнені, всюди лунали голоси дітей, було їх понад 300. В одній залі дзвінкоголосо щебетали маленькі школярики, в іншій – по-дорослому розмірковували підлітки, а від розмаїття національного одягу не можна було відвести погляду. Усі – безмежно красиві! Ми – українці і цим усе сказано!

У День знань у бібліотеці говорили про цінність української нації, створювали банер дитячих думок «Чому круто бути українцями?», писали побажання воїнам, які боронять нашу державу, плели сітку, співали українські пісні та згадували символи і обереги, відомих українців і визначних особистостей.

Говорили про всіх і про кожного. Про захист кордону нашої країни, незламність українських військових, зокрема, прикордонників відверто розповів гість обласної дитячої книгозбірні – майор-прикордонник, учасник бойових дій з 2014 року – Олег Корженівський. Спілкуючись з одинадцятикласниками, військовослужбовець звернув увагу школярів на основні етапи державотворення нашої нації, передумови та перебіг подій, які засвідчують про незламність та силу українського духу.

У Хмельницькій обласній  бібліотеці   для  юнацтва першого вересня також традиційно зустрілися учні багатьох навчальних закладів міста  на перший урок в День знань, який  для  них провели бібліотекарі.

Понад 400 старшокласників  стали учасниками бібліотечних патріотичних уроків в обласній юнацькій книгозбірні. Слухали  про новітніх українських Героїв-захисників, писали побажання  та листи  воїнам, брали участь в  вікторинах та конкурсах,  виконували сучасні пісні про героїчний спротив українців ворогу.

А ще знайомились з творчістю письменників-воїнів та волонтерів, книги яких є  в  бібліотеці.

Хвилюючі, незабутні, надихаючі  зустрічі 1 вересня в бібліотеці сприяють патріотичному вихованню молодого покоління,  є гарним стартом початку нового навчального року з вірою в свої сили, в нашу  Перемогу.

Усі ми віримо у світле майбутнє нашої країни та бажаємо успішного навчання школярам.

За матеріалами обласної бібліотеки

для дітей імені Т.Г.Шевченка

та обласної бібліотеки для юнацтва

попередня статтяНа Хмельниччині відбувся обласний патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”
наступна статтяУряд встановив вимоги до облаштування місць тимчасового проживання ВПО