«Мистецтво під мирним небом»

Для участі у мистецькому проекті під такою назвою запросив митців Хмельниччини та інших областей України Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. Метою такого заходу, який проходив з 05 по 06 червня, було згуртування митців навколо ідеї миру, загальнолюдських цінностей, стимулювання та реалізації духовного, творчого потенціалу викладачів та учнів мистецьких шкіл.

Долучитись до мистецького проекту були запрошені викладачі, учні мистецьких шкіл, творчі учнівські та викладацькі колективи області, які для участі в проекті подавали один номер, одну творчу роботу, один музичний, літературний твір.

«Українці мають власну позицію – це безмежна любов до рідної землі, прагнення миру, єдності в нашій країні та усьому світі!», «Мистецтво врятує світ! Слава Україні!»,- саме такі гасла обʼєднали учасників проекту.

Зазначимо, що в мистецькому проекті «Мистецтво під мирним небом» взяли участь більше 400 учасників не лише з мистецьких шкіл та закладів культури та освіти Хмельниччини, а й з інших куточків України. Поряд з хмельничанами свої творчі досягнення презентували вихованці Кременецької школи мистецтв імені М. Вериківського (Тернопільська область), Хмільницької школи мистецтв (Вінницька область), КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв» №3 (м. Харків), ДМШ №3 ім. В.С. Косенка (м. Київ). Взяли участь у проекті також учні Шарівськогог закладу загальної середньої освіти, Понінківського дитячого православного центру, Кременчуківського сільського Будинку культури Антонінської селищної територіальної громади, Сатанівського міського будинку культури, Брагського сільського клубу, викладачі Камʼянець-Подільського Національного університету ім. Івана Огієнка та вільний художник з м. Камʼянець-Подільський.

попередня статтяПарламентом прийнято закони в сфері державної регіональної політики та місцевого самоврядування
наступна статтяДо гуманітарного штабу Хмельницької обласної ради надійшла медична допомога від німецьких благодійників