На Хмельниччині офіційно відкрито новий завод

Сьогодні в нашій області офіційно стартувала робота нового підприємства з виробництва засобів захисту рослин ТМ BAYTON. Голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала завод у день його відкриття та привітала його керівництво, колектив та партнерів з визначною подією.

“Аграрна Хмельниччина поповнилася ще однією важливою локацією. Будівництво такого потужного підприємства вкотре демонструє усьому цивілізованому світу незламність українського народу, прагнення побудувати вільну, сильну, територіально цілісну українську державу” , – сказала Віолета Олександрівна.

Також вона побажала колективу заводу та його партнерам спільними зусиллями працювати над тим, аби виробнитво забезпечувало необхідність і потужності всіх аграріїв Хмельниччини, під мирним українським небом, завдячуючи Збройним силам України.

Виробничі потужності заводу BAYTON розміщені на 19 гектарах. Площа приміщень сягає більше 20 тис. кв. метрів. Забезпечення водою здійснюється від свердловини з потужністю більше 120 куб. метрів на добу води і глибиною 70 метрів. На підприємстві функціонує потужний дизельгенератор (710 кВт), який дозволяє вести технологічний процес в режимі відсутності централізованого  електропостачання.

Засоби захисту рослин ТМ BAYTON є результатом спільної довготривалої  роботи компанії VITAGRO та партнерів. Завдяки вивченню канадського досвіду та власним дослідженням створено новий склад формуляцій, який в поєднанні з добре відомими активними речовинами дає кращі результати без збільшення собівартості продукції.

Новозбудоване підприємство є економічно значимим не лише для Хмельниччини, а й для всієї України.

попередня статтяНа Хмельниччині запрацюють центри життєстійкості для психосоціальної підтримки громадян
наступна статтяВідбулося спільне засідання двох постійних комісій обласної ради