На Хмельниччині відбувся випуск курсантів  Харківського національного університету внутрішніх справ

Харківський національний університет внутрішніх справ – це флагман вищої освіти та науки, потужний центр підготовки кадрів для Національної поліції України за всіма світовими стандартами.

Через військову агресію російської федерації проти України та активні бойові дії університет був вимушений передислокуватися з міста Харків до інших регіонів України для продовження освітнього процесу у безпечних умовах. Два з шести факультетів гостинно прийняв Кам’янець-Подільський. Пріоритетним напрямом діяльності була і залишається практична спрямованість освітнього процесу, військово-патріотичне та національно-патріотичне виховання.

Сьогодні у колективі Харківського національного університету внутрішніх справ особливо урочистий день – ряди правоохоронців України поповнив черговий випуск. Дипломи університету отримали 209 офіцерів: 147 з них працюватимуть в органах досудового розслідування, а ще  62 в органах Департаменту кіберполіції національної поліції України.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, всього депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто випускників, працівників університету, курсантів та гостей урочистого зібрання привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк і побажав кожному з них бути гідними високого звання офіцера поліції.

«Обрати професію працівника поліції у цей складний для країни час – це не лише патріотизм та відданість служінню народові, а й висока відповідальність та мужність, – сказав Валентин Іванович у своєму виступі. – Дивлячись сьогодні на вас, шановні випускники-офіцери, переконаний, що ви будете гідні слави своїх побратимів і вам під силу виконати будь-яке завдання в сфері правоохоронної діяльності нашої держави, задля забезпечення прав і свобод наших громадян. Адже девізом Харківського національного університету внутрішніх справ є слова: «Знання. Закон. Честь». Саме у цих словах – вся суть вашого професійного вибору».

Валентин Соколюк вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки працівникам вищого навчального закладу за самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у розвиток, популяризацію навчального закладу, сумлінну працю, підготовку висококваліфікованих фахівців та наукових кадрів, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, формування еліти українського суспільства.

Варто зазначити, що незважаючи на реалії сьогодення, національний університет зберіг науково-педагогічний колектив, який продовжує готувати нові кадри для Національної поліції України. І навіть у такий непростий час за міжнародної підтримки продовжує реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Тисячі випускників університету зі зброєю в руках захищають українську державу від агресора. Поліцейські несуть службу на деокупованих територіях із захисту публічної безпеки та порядку, виявляючи диверсантів, посібників російського агресора, колаборантів, проводять розмінування територій, допомагають налагодженню гуманітарної допомоги для населення тощо.

попередня статтяХмельницький обласний протипухлинний центр оновлюється сучасним обладнанням
наступна статтяСмакуємо традиції – варимо борщ разом: встановлено рекорд України