На Хмельниччині відбувся випуск у ліцеї Державної прикордонної служби України

Сьогодні відбувся випуск ліцеїстів державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені Івана  Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, депутатського корпусу обласної ради випускників привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

Тетяна Іванівна подякувала батькам і викладачам  за навчання та патріотичне виховання гідної зміни наших захисників.

«Переконана в тому, що професія військового, яку ви обрали, сьогодні є найблагороднішою. Тому що захищати територіальну цілісність нашої рідної землі, її незалежність  є обов’язком  найсильніших, наймужніших, найвідважніших людей – таких, якими ви є. Я як мама офіцера, який зараз захищає країну, щодня молю Бога за те, щоб він зберіг вас і зберіг Україну. Хай Господь дає вам довге і щасливе життя в нашій мирній незалежній державі”, – звернулась до ліцеїстів Тетяна Зеленко. 

Посадовиця вручила відзнаки обласної ради керівному та викладацькому складу ліцею, а також одному з випускників навчального закладу.

Ліцей-інтернат був заснований у 2007 році в Сумах. З початком повномасштабного вторгнення заклад релокувався до Хмельницького. На території Хмельниччини це –  його перший випуск.

За час існування заклад підготував понад дві тисячі випускників. Натепер у ліцеї-інтернаті навчається більше 200 ліцеїстів. 74 з них, серед яких і золотий медаліст, сьогодні є випускниками.

попередня статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Садиба Корф у Рахнівці