На Хмельниччині вшанували подвиг учасників Революції Гідності

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають одне із знакових свят в історії держави – День Гідності та Свободи, встановлене на честь початку двох доленосних подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Аби вшанувати Героїв Небесної Сотні та всіх борців за свободу рідної країни, віддати данину пам`яті учасникам Революції Гідності на Хмельниччині відбулись пам´ятні заходи.

Керівництво області, міста, учасники антитерористичної операції та операції об´єднаних сил, родини загиблих, військові, працівники поліції, представники громадськості та просто небайдужі хмельничани поклали квітів до пам’ятнику Героїв Небесної сотні та Стели пам’яті Героїв Небесної сотні та неоголошеної війни.

Сьогодні ми вшановуємо всіх українців, які ціною власного життя боролись за право жити у вільній, демократичній та суверенній державі. Пам`ять про них та їхній героїчний вчинок назавжди залишиться в серцях мільйонів українців та стануть прикладом  для майбутніх поколінь Ми обов`язково здобудемо перемогу у цій війні!

Пам’ять героїв присутні  вшанували хвилиною мовчання.