На Хмельниччину прибули представники американської гуманітарної організації «August Mission»

Співпраця з іноземними партнерами триває. За більш ніж три місяці повномасштабної війни на території України нашими дружніми колегами, які простягнули руку підтримки, стали Польща, Велика Британія, США, Нідерланди, Німеччина, Румунія та інші. Весь світ став на захист інтересів та свободи нашої Батьківщини.

Сьогодні отримали на штаб гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради чергове надходження вантажу провізії від американської гуманітарної організації «August Mission». Працівники апарату разом з іноземними волонтерами розвантажили близько 5 тонн допомоги, зокрема різноманітних продуктів харчування, засобів особистої гігієни, одягу, м’якого інвентарю, матраців, ліків та медичного обладнання.

«August Mission» – група волонтерів, яка  надає потрібну допомогу людям з усього світу. Дивіз їхньої роботи – зробити світ кращим, підтримуючи інших. Організація має своє представництво у Польщі, саме звідти вантаж і направляють в Україну.

Як зазначив засновник організації Брюс Робертс, це вже третя велика доставка провізії саме у Хмельницький.  Представники організації не збираються зупинятись на досягнутому й надалі будуть допомагати українцям пережити ці страшні події. До слова, незабаром ще близько 5 тонн провізії буде направлено для допомоги людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Сьогодні голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась з представниками гуманітарної організації «August Mission». На робочій зустрічі були присутні Брюс Робертс, Норберт Щепанський, Вадим Басистий, Вікторія Тарасюк, Вільям Джефріс, Юрій Шелест та Дарія Григор’єва.

Вони обговорили питання подальшої співпраці з Хмельницькою обласною радою у напрямку надання гуманітарної допомоги. Як зазначила Віолета Лабазюк, наразі триває посилена робота з формування та відправлення гуманітарних вантажів у регіони, де тривають активні бойові дії. Є чітке розуміння, що люди у цих населених пунктах втратили все, тому обласна рада, як орган місцевого самоврядування, має докласти максимум зусиль, аби надати допомогу всім, хто її потребує.

Політична діячка подякувала іноземним партнерам за надану провізію та висловила сподівання, щодо продовження активної співпраця з американськими колегами.

«Хочу щиро подякувати всім волонтерам, які допомагають нашій Батьківщині протистояти ворогу. За цих три місяці Хмельниччина стала потужним гуманітарним тилом України. Це все – завдяки постійній співпраці та допомозі наших іноземних партнерів та просто небайдужих людей зі всього світу. У нас немає сумнівів, що Україна здобуде перемогу. Адже з такою командою нам точно все під силу! Дякую за організацію цієї доставки команді благодійної організації «August Mission» зі штату Юта, США в особі Брюса Робертса, Норберта Щепанського, Вільяма Джефрісата та нашому земляку, волонтеру Вадиму Басистому», – зазначила голова ради.

Спільними зусиллями до Перемоги! Україна понад усе!