На крок ближче до перемоги: триває робота штабу гумдопомоги обласної ради

Сьогодні працівники штабу вкотре відвантажили необхідні речі та засоби особистої гігієни для Хмельницької районної лікарні та КНП “Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги”. Також було передано необхідне дороговартісне реабілітаційне медичне обладнання для вихованців КНП “Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини”.

Як зазначає Віолета Олександрівна, робота гуманітарних хабів обласної ради триває. Адже щоденна праця всього українського народу наближає нас до перемоги. Кожен на своєму місці тримає потужний тил та забезпечує безперебійну роботу всієї країни.

Наразі ми продовжуємо вести посилену роботу з метою залучення допомоги від іноземних партнерів. Світ має розуміти, що незважаючи на вагомий період воєнних дій у країні, ми так само потребуємо їхньої допомоги не лише у вигляді зброї та політичної підтримки, а й необхідними речами, продуктами, ліками та медичним обладнанням. Хмельниччина має сталий показник проживання переселенців в області, тому досить важливо сформувати ефективну модель роботи гуманітарних хабів, аби забезпечити переселенців усім необхідним”, – зазначила Віолета Лабазюк.

попередня статтяЗ початку року Україна виборола більше 3 тисяч медалей
наступна статтяСьогодні – День працівників прокуратури