На Великдень до військових земляків

З метою підтримки військових з Хмельниччини, які наразі знаходяться на передових позиціях боротьби з окупантом, напередодні величного християнського свята світлого Воскресіння Христового голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з волонтерською командою з громад області сформували передачі для наших земляків з 128 окремої гірсько-штурмової бригади, 86 батальйону 106 та 102 бригад територіальної оборони.

Волонтерська родина Хмельниччини виготовила великодні смаколики: мясні консерви та великодні вироби, домашню свіжу випічку, крашанки та іншу продукцію.

Великі слова вдячності:

– директору школи Омелянчук Олесі Іванівні та волонтерському колективу Михайлівського ліцею;

– жителям Лісовогринівецької ТГ, а саме мешканцям сіл Пашківці, Скаржинці, Климашівка, депутатам Лісовогринівецької сільської ради  Юрію Анатолійовичу та Юрію Юрійовичу Шлапакам. Також  велика подяка сільському голові громади Віталію Гралюку та старості старостинського округу з центром в с. Пашківці Миколі Земляку;

– жителям с. Гвардійське – Ользі Шевчук та Світлані Кармаліті, Олені Бойко та ВПО з м. Очаків пані Зої;

– працівникам Сарнівської гімназії та Соломнянського ліцею;

– жителям сіл Лозове, Сарнів та Поляни;

– колективу Війтовецького ліцею;

– старості старостинського округу з центром у с.  Копистин Лілії Панчук та жителям цього округу Хмельницької територіальної громади.

До виготовлення великодніх смаколиків для наших мужніх військових долучились й діти з Малиницького, Війтовецького, Бальковецького Наркевицького та Лісовогринівецького ліцеїв й Будинку дитячої та юнацької творчості Волочиської міської ради, які із завзяттям та від щирого серця виготовили чудові обереги, крашанки та вітальні листівки. Педагоги та учні Чорноострівського аграрного ліцею долучились до віпички близько 300 пасок.

«Спільними зусиллями всіх активних українців ми наближаємо нашу Перемогу! Ми молимося за наших незламних захисників та захисниць й віримо у них! Божої опіки нашим землякам! Ми повинні працювати та щоденно підтримувати військових. Завдяки їхній мужності ми маємо можливість жити під відносно мирним небом у нашому регіоні. Українці незламні, і наша світла мрія про перемогу вже зовсім незабаром стане реальністю», – зазначила Віолета Лабазюк.

попередня статтяКруглий стіл з нагоди відзначення 190-ї річниці від дня народження Владислава Заремби
наступна статтяВіолета Лабазюк зустрілась з представниками сучасних цифрових проєктів