На виставці «Янгол Перемоги» збиратимуть кошти на підтримку ЗСУ

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва запрошує на виставку робіт Олександри Пасічник (кераміка) та Наталії Степанюк (картини).

Жінки об’єдналися задля гарної справи: показати хмельничанам красу мистецтва та допомогти нашим ЗСУ. Мисткині є учасницями багатьох благодійних акцій та аукціонів. Ця зустріч не стане виключенням. Усі охочі зможуть придбати собі керамічні вироби та картини, тим самим допомогти нашим захисникам.
Олександра Пасічник народилася на сході нашої країни, переїхала на батьківщину своїх пращурів – на Поділля. У пошуках себе змінила не одну професію. З часом відчувала, що потяг до творчості стає все більш необхідним для власного розвитку і внутрішнього балансу. Познайомившись з керамікою, а саме з глиною, збагнула, що це те, до чого так прагнула її душа. Працює як з дітками, так і з дорослими. Ліплення глини є своєрідною арт-терапією, яка допомагає у відновленні емоційного стану, що так необхідно у наш складний час.
Наталія Степанюк народилася і проживає у Хмельницькому. Малюванням захопилася з дитинства, навчалася у шкільні роки академічному малюнку у студії іконопису. Тварини, природа та пейзажі були основою для акварельного періоду. Художниця творить в абстрактному та еклектичному стилях вже понад 10 років. Її картини знаходяться в приватних колекціях України, Угорщини та Німеччини. Роботи експонувалася на виставці акварелей на Волині у 2004 році та на виставці «Експо-Весна» у 2020 році. Також було проведено дві персональні виставки у Хмельницькому та Маріуполі – «Між двох світів» та «Свідомість Всесвіту». Картини Наталії Степанюк – тактильні, об’ємні, яскраві та насичені.
Отож, усіх поціновувачів мистецтва чекають 22 лютого 2023 року у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва (Володимирська, 103).
Початок о 15.30 год. Вхід – вільний.
У цей день також буде проведений майстер-клас з кераміки Олександри Пасічник зі створення «Янгола Перемоги». Початок о 16.00 годині. Додаткова інформація та попередній запис за телефоном: 0678481894.
попередня статтяБригади медиків з Хмельниччини надали невідкладну допомогу ще 800 жителям деокупованих населених пунктів Херсонщини
наступна статтяКардіохірурги обласного серцево-судинного центру провели надскладну операцію – військовому видалили осколок з працюючого серця