На захисті життів друзів наших меньших

Традиційно у другу неділю серпня в Україні відзначають День працівників ветеринарної медицини.

Робота ветеринара — вкрай відповідальна справа, що вимагає великої сили волі, терпіння, розуму, і, найголовніше, щирої любові до тварин. Лише ці навички дозволять вам досягти висот в непростому ремеслі.

У зв`язку з повномасштабними військовими діями в країні в короткий проміжок часу ветеринари опанували ряд нових аспектів у роботі. Сьогодні вони не лише займаються лікуванням і профілактикою хвороб тварин, проводять медичні та косметичні процедури, консультують в ветлікарні або працюють по виїзду на тваринницькі ферми.

Велика кількість працівників ветеринарної медицини з перших днів вступили до лав Збройних сил України, або допомагають рятувати життя тварин на місцях, у тому числі здійснюючи виїзди на звільнені від окупантів території країни.

Сьогодні професія працівників ветеринарної медицини складна та вкрай необхідна. Люди завжди у відповіді за тих, кого приручили. Висловлюємо усім працівникам ветеринарної медицини слова вдячності за роботу, професіоналізм, людяність та підтримку під час війни. Нехай завжди вдається зцілити будь-яку тварину і отримати у відповідь ласку та доброту в їхніх очах.

попередня статтяМолодь на ринку праці Хмельниччини
наступна статтяУкраїна отримала вакцину проти гепатиту В та кору в якості гуманітарної допомоги