На засіданні комісії продовжили вивчення питання щодо використання коштів обласного бюджету

27 лютого під керівництвом голови обласної ради Віолети Лабазюк відбулося засідання комісії з розгляду діяльності у 2023 році бюджетних установ, закладів, громадських організацій та об’єднань, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету, однак вони не є комунальною власністю обласної ради.

Комісія працювала у складі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука, заступника голови обласної ради Валентина Соколюка, заступника керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяни Зеленко, депутатів обласної ради, представників виконавчого апарату обласної ради, департаментів та управлінь обласної військової адміністрації.

Під час засідання керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації   – Департаменту освіти на науки Світлана Леськова та управління молоді, фізичної культури і спорту Наталія Томусяк – детально прозвітували про використання коштів обласного бюджету в рамках функціонування підвідомчих закладів, установ, організацій, зокрема, висвітлили питання щодо пріоритетності під час розподілу бюджетних коштів між окремими з них.

Керівники та фінансисти Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді та Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації, головним розпорядником яких є Департамент освіти та науки обласної військової адміністрації, охарактеризували особливості та результати роботи зазначених закладів освіти.

Далі звітували державні заклади та установи, підпорядковані  управлінню молоді, фізичної культури і спорту обласної військової адміністрації, які фінансуються з обласного бюджету, серед яких дві дитячо-юнацьких спортивних школи – Хмельницька обласна ДЮСШ та Хмельницька ДЮСШ «Динамо», а також Хмельницька обласна школа вищої спортивної майстерності, Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та  Хмельницький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

До них долучилися чотири організації громадянського суспільства: Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, Хмельницька обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, Хмельницька обласна комплексна ДЮСШ «Колос» та Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Керівники усіх згаданих спортивних закладів, установ та організацій висвітлили питання щодо досягнень у спорті як тренерів, так і вихованців, та обгрунтували доцільність фінансування з обласного бюджету у 2024 році по кожному закладу.

Інформацію усіх доповідачів члени комісії взяли до відома.

 

попередня статтяПредставників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та бізнесу запрошують на енергетичне та кліматичне стажування в Європі
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!