Національна академія Держприкордонслужби України запрошує на навчання

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – це сучасний провідний вищий військовий навчальний заклад, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, справжніх патріотів Батьківщини, з високим рівнем професійної компетенції. Академія пропонує не лише найвищі стандарти освіти, а й унікальні можливості для розвитку особистості кожному здобувачу освіти.

Відповідно до ліцензії Міністерства освіти та науки України та Правил прийому, в Національній академії здійснюється набір на навчання за схемою підготовки «студент» для здобуття ступеня освіти «бакалавр» та «магістр» за кошти фізичних та/або юридичних осіб за спеціальностями 035 Філологія та 081 Право.

Для абітурієнтів, які бажають навчатися за схемою підготовки «студент» та вступають на навчання за результатами НМТ, ЗНО за 2019-2021 роки – подання заяв триватиме до 23 серпня. Прийом документів для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди – завершиться о 18:00 08 серпня.

Детальніше дізнатись про спеціальності та вступ –https://nadpsu.edu.ua/abituriyentu/pidgotovka-studentiv/.
Телефон приймальної комісії (097)251 51 14